Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie

i

Autor: MS

Do kiedy Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie? Lista ostatnich atrakcji

2022-12-27 11:36

Święta Bożego Narodzenia, co prawda już się zakończyły, ale okres świąteczno-noworoczny trwa w najlepsze, a co za tym idzie, funkcjonują również atrakcje z tym związane. Nie inaczej jest w przypadku rzeszowskiego Świątecznego Miasteczka. Jak długo będzie jeszcze można je odwiedzić na Rynku w Rzeszowie?

Wieczerza wigilijna, dwa dni świąt, pełne stoły, wspólne kolędowanie – to wszystko już za nami. Okres świąteczno-noworoczny jednak dopiero się rozkręca, co zdecydowanie sprzyja różnym wydarzeniom, które mogą odbywać się tylko w tym czasie. Jednym z nich jest moc atrakcji w Świątecznym Miasteczku, które na rzeszowskim Rynku funkcjonuje od początku grudnia. Tysiące gości, które do tej pory odwiedziło specjalne miejsce, gdzie świąteczna atmosfera przebija się na każdym kroku, z pewnością nie mogło narzekać na nudę.

Do kiedy funkcjonuje Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie?

Liczne wydarzenia podgrzewające świąteczną atmosferę towarzyszyły nam przez cały grudzień, ale jeszcze przez kilka dni na rzeszowskim Rynku będzie można poczuć klimat świąt. Co nas jeszcze czeka? Atrakcje dostępne są codziennie. Miasteczko czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 13.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 21.00.

Święta rodzina z czekolady. W tym roku rzeszowska szopka ma ważne przesłanie

Codziennie na wszystkich zainteresowanych czeka Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym możemy nabyć świąteczne produkty od licznych sprzedawców. Do dyspozycji odwiedzających jest także Szopka Bożonarodzeniowa. Dla spragnionych ekstremalnych emocji i wysokich prędkości też się coś znajdzie. Na przykład diabelski młyn i karuzela, gdzie możemy poczuć niespotykane dotąd świąteczne wrażenia. Uważać muszą jednak ci, którzy nie oszczędzali swoich żołądków przy wigilijnym stole. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku SNOWTUBINGU, czyli zjeżdżalni na pontonach w postaci sanek. Dostępny będzie także Domek Świętego Mikołaja oraz domek gastronomiczny z gorącymi posiłkami.