N-Baria Komora Normobaryczna Rzeszów

i

Autor: mat. partnera N-Baria Komora Normobaryczna Rzeszów

Dla zdrowia i urody! Czym jest normobaria i jakie przynosi efekty?

2021-01-25 6:30

Gwarancja długowieczności, korzyści dla zdrowia i urody oraz przyśpieszenie regeneracji organizmu - to zaledwie kilka plusów stosowania normobarii. Przełomowa terapia jest dostępna także w Rzeszowie! Na czym polega? Jak wygląda sesja w komorze normobarycznej? Sprawdź najważniejsze informacje!

Normobaria: Na czym polega?

Normobaria to przełomowa terapia. Polega na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, zwiększonej zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór.

Wewnątrz komory normobarycznej utrzymywane są najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka warunki:

  • ciśnienia barycznego ok. 1500 hPa,
  • 40 proc. zawartości tlenu,
  • 1,5-2 proc. zawartości dwutlenku węgla (ok. 50-70 razy więcej niż w normalnych warunkach),
  • 0,5 proc. zawartości wodoru (ok. 10 tys. razy więcej niż w normalnych warunkach).

Zalety terapii normobarycznej

Terapia normobaryczna to gwarancja długowieczności. Poprawia zdrowie, ale także urodę. Jest też doceniana przez sportowców. Potwierdzono, że wspomaga walkę z licznymi chorobami i dolegliwościami:

  • zdrowie - autyzm, zespół Aspergera, bezsenność, depresja, borelioza, migrena, przewlekłe stany zapalne, stwardnienie rozsiane)
  • uroda - anty-ageing, gojenie ran, regeneracja po zabiegach chirurgii plastycznej, nadwaga i otyłość
  • sport - medycyna sportowa, regeneracja, naturalny doping

>>TUTAJ<< znajdziesz więcej zalet terapii normobarycznej

Zobacz jak wygląda komora normobaryczna w N-Baria w Rzeszowie:

Jak wygląda sesja w komorze normobarycznej?

Wejście do komory nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Temperatura w komorze normobarycznej wynosi około 20-22 stopni Celsjusza, wchodzimy do niej jak do zwykłego pomieszczenia. Przed wejściem do komory przechodzimy przez specjalną śluzę, dzięki której przystosowujemy się do zmiany ciśnienia panującego we wnętrzu komory.

Przed wejściem do śluzy, w której następuje wyrównanie ciśnienia, wszyscy zostaną szczegółowo poinstruowani o metodach mających na celu zniwelowanie skutków podnoszenia ciśnienia. Woda RED-OX, bezpłatnie dostępna dla wszystkich osób korzystających z sesji, dodatkowo pomoże właściwie wyrównać ciśnienie w uchu wewnętrznym.

Sesja w komorze trwa co najmniej 2 godziny, więc można wziąć ze sobą ulubioną książkę lub gazetę. Istnieje także możliwość skorzystania z książek i czasopism dostępnych w komorze.

Jak zapisać się na sesje w Rzeszowie?

Najważniejsze informacje znajdują się na stronie n-baria.pl. Warto też zajrzeć na facebookową stronę lub instagram. N-Baria znajduje się przy ul. Zawiszy Czarnego 16B w Rzeszowie.

kontakt: tel: 608 127 361, ​e-mail: kontakt@n-baria.pl

Artykuł sponsorowany