Wpadka na ceremonii medalowej Polek

i

Autor: mali.smarzek/Instagram/Screen Dla Polki zabrakło medalu! Cóż za wpadka organizatorów.

Wydarzenia

Dla Polki zabrakło medalu! Ogromna wpadka organizatorów!

2024-06-26 17:23

W niedzielę mogliśmy cieszyć się z ogromnego sukcesu polskich siatkarek. W Bangkoku wywalczyły one brązowy medal Ligi Narodów. Poziom sportowy był naprawdę wysoki, ale niestety tego samego nie można powiedzieć o poziomie organizatorskim. Jedna z Polek nie dostała medalu. Pomocną dłoń podała jednak inna reprezentantka.

Wpadka podczas Ligi Narodów. Dla Polki zabrakło medalu!

Polskie siatkarki po wygranej 3:2 z Brazylią, wywalczyły brązowy medal Ligi Narodów. To ogromny sukces i drugi z rzędu medal tej imprezy naszych reprezentantek. Zwycięstwo ze światową potęgą dyscypliny smakuje naprawdę wyjątkowo. Można śmiało powiedzieć, że nawet lepiej niż ubiegłoroczny medal. Radość polskich siatkarek była widoczna podczas ceremonii wręczenia medali. Odbiór sukcesu nieco popsuła jednak niemała wpadka organizatorów.

O wpadkach na dużych imprezach sportowych słyszymy niestety bardzo często. Organizatorzy nie zawsze stają na wysokości zadania, co powoduje różne nieprzewidziane sytuacje. Pomylenie flagi narodowej czy hymnu, zdarza się raz na jakiś czas. Wpadki trafiają się także przy wręczaniu medali. Nie obyło się bez niej podczas wręczania brązowych medali Polkom. Do pewnego momentu wszystko przebiegało sprawnie, aż tu nagle… Okazało się, że dla jednej z Polek, a konkretnie dla Moniki Fedusio, medalu zabrakło. Sytuację uratowała jednak inna z siatkarek, Olivia Różański, która błyskawicznie wręczyła koleżance swój krążek. To z pewnością wzruszający gest.

Sytuację nagrała Malwina Smarzek, która na swoim Instagramie opublikowała nagranie z zajścia.

Emocji było zatem co niemiara. Zarówno tych sportowych, jak i tych związanych z celebrowaniem sukcesu. Teraz nasze siatkarki będą miały chwilkę odpoczynku. Ale jedynie chwilkę. Od 28 lipca do 11 sierpnia w Paryżu trwać będzie turniej olimpijski. Na igrzyskach, w grupie, Polki zmierzą się z Brazylią, Japonią oraz Kenią.

ZOBACZ: TAKIMI SAMOCHODAMI JEŻDŻĄ POLSCY SIATKARZE

EURO 2024 WIDEO: Polscy kibice opanowali Berlin. Tłumy na ulicach przed meczem Polska - Austria
Listen on Spreaker.