Robert Lewandowski

i

Autor: PAP/Leszek Szymański Czy Robert Lewandowski zagra w meczu z Austrią?

Euro 2024

Decyzja w sprawie występu Roberta Lewandowskiego! Wszystko jest już jasne

2024-06-20 11:03

Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich kibiców reprezentacji Polski. Jak przekazał portal Meczyki.pl, Robert Lewandowski ma być gotowy na piątkowy mecz z Austrią. Napastnik w środę brał udział w treningu kadry.

Wszystko jest już jasne. Zapadła decyzja w sprawie występu Roberta Lewandowskiego w meczu z Austrią

Robert Lewandowski w składzie na piątkowy mecz z Austrią? Wszystko wskazuje na to, że to już pewne. Jak przekazuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, kapitan reprezentacji Polski, który w towarzyskim meczu z Turcją nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego, aby przyspieszyć proces rehabilitacji przechodził zabiegi w kriokomorze.

To zatem znakomite wieści dla kadry, która przygotowuje się do bardzo ważnego meczu z reprezentacją Austrii. Pierwszy mecz na Euro 2024 polscy piłkarze musieli rozegrać bez kapitana. Turniej rozpoczął się dla nas od porażki 1:2 z Holandią, ale wrażenia, jakie odczuwamy po tym spotkaniu, są jednak pozytywne.

Nie zmienia to  jednak faktu, że w tabeli mamy obecnie zero punktów. Piątkowe starcie z Austrią może być zatem kluczowe, jeśli chcemy marzyć o wyjściu z grupy. Austria w swoim pierwszym meczu przegrała z Francją 0:1. Przypomnijmy, że ostatni mecz w fazie grupowej rozegramy właśnie  z jednym z kandydatów do Mistrzostwa Europy, reprezentacją Trójkolorowych. 

Austriacy nie boją się Lewandowskiego

Jak do meczu z biało-czerwonymi podchodzą Austriacy? Oczywiście dotarły do nas informacje, że Lewandowski może wrócić do gry. Myślę jednak, że nie musimy się go bać. Poza tym reprezentacja Polski to nie tylko on - zapewnił przed piątkowym meczem z Polską  bramkarz reprezentacji Austrii Patrick Pentz. Jak dodaje, pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie zagrozić nawet tak silnej drużynie, jak Francja. Ale to już historia. Teraz w stu procentach skupiamy się na konfrontacji z Polską.

ZOBACZ: JAKIMI SAMOCHODAMI JEŻDŻĄ POLSCY PIŁKARZE?

EURO 2024 WIDEO: Robert Lewandowski powrócił do treningów z reprezentacją