Co ten misiek...? Nagranie z Baligrodu HITEM!

i

Autor: Facebook Nadleśnictwa Baligród

Turystyka

Co ten misiek...? Nagranie z Baligrodu HITEM!

2023-03-24 10:28

Nadleśnictwo Baligród nie zawodzi! Na jego facebookowym profilu pojawiło się nowe nagranie. Wystarczyło kilka dni, by stało się kolejnym internetowym hitem. Tym razem w roli głównej wystąpił bieszczadzki niedźwiedź. Fotopułapka uchwyciła typową misą „czujkę”.

Kilkadziesiąt tysięcy osób podziwiało już jak bieszczadzki misiek postanowił obadać teren. Stanął na tylnych łapach i zaczął rozglądać się po okolicy. I tak kilka razy. Nic dziwnego, że komentujący uznali, że niedźwiadek „potańczył” w ostatkach zimowego śniegu. „Piękny taniec niedźwiedzia, wręcz akrobatyczny. Piękny osobnik, zdolna bestia.”, „Wspaniale, że Polska posiada takie piękne Bieszczady, a w nich dzikie i cudne zwierzęta.”, „Wyszedł z legowiska i zdziwiony, rozgląda się, szuka wiosny, a jej jeszcze nie ma.”, „Po prostu musi rozprostować kości. Brawo misiu.”, „Uroczy, wspaniały model.”, „Ten taniec na śniegu mnie urzekł.” – to tylko część z komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem z miśkiem.

Przypomnijmy, że Nadleśnictwo Baligród na swoim facebookowym profilu regularnie publikuje nagrania i zdjęcia bieszczadzkich zwierzaków. Ich bohaterami niejednokrotnie były już niedźwiedzie, dziki, rysie, sarny i jelenie, a także żbiki. Filmiki często zbierają dziesiątki tysięcy wyświetleń.

Zielonogórskie bachusiki