Budda rusza z produkcją napojów energetycznych. YouTuber pojawił się w Stalowej Woli

i

Autor: budda7_fanpage/TikTok

Wydarzenia

Budda rusza z produkcją napojów energetycznych. YouTuber pojawił się w Stalowej Woli

2024-03-01 8:51

Budda ogłosił, że już niedługo na rynku pojawią się napoje energetyczne DOZE. Ich produkcją zajmie się stalowowolska firma Q-Bev Sp. z o.o. YouTuber pojawił się w Stalowej Woli, gdzie przekazał informacje na temat własnych „energetyków”.

Budda rusza z produkcją napojów energetycznych

Jeden z najbardziej znanych polskich YouTuberów, Kamil Labudda, znany pod pseudonimem Budda, zapowiedział produkcję własnego napoju energetycznego.

Słuchajcie, właśnie wyszedłem z labolatorium. DOZE, melduję, jest kompletny w stu procentach – powiedział Budda. – DOZE niedługo ma premierę – dodał.

Budda współpracuje z firmą ze Stalowej Woli

Budda powierzył produkcję napoju DOZE firmie ze Stalowej Woli Q-BEV Sp. z o.o., którą osobiście odwiedził 27 lutego. Stalowowolskie przedsiębiorstwo do producent napojów dla globalnych marek i jeden z wiodących producentów w Europie. YouTuber obiecał innowacyjne podejście do tworzenia napoju energetycznego, a jego obecność w laboratorium potwierdza, że uczestniczy na każdym etapie procesu tworzenia, upewniając się o jakości swojego produktu.

Po raz pierwszy Budda wspomniał o DOZE jeszcze w lipcu 2023 roku. Wówczas zarejestrowano spółkę o tej samej nazwie, która ma zajmować się sprzedażą napojów energetycznych i bezalkoholowych. Teraz wiemy, że produkt już niedługo będzie miał swoją premierę i pojawi się na sklepowych półkach w całej Polsce.

ZOBACZ: Tak na przestrzeni lat zmieniała się Roxie Węgiel