Blogerzy z Podkarpacia pomogą bezpłatnie branży turystycznej w czasach epidemii

2020-05-13 7:25 Sylwia Indycka-Rosół
Blogerzy z Podkarpacia pomogą bezpłatnie branży turystycznej po koronawirusie
Autor: YouTube, screen

Koronawirus mocno uderzył w polską gospodarkę, w tym w turystykę i hotelarstwo. Blogerzy z TopKarpacie postanowili pomóc w tej sytuacji. W jaki sposób? Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Koronawirus uderzył w branżę turystyczną

Zakaz wychodzenia z domów wstrzymał zyski w branży turystycznej. Dla właścicieli turystycznych biznesów to ogromne finansowe straty. W hotelach już można nocować (przy odpowiednich środkach bezpieczeństwa), ale to za mało, by odrobić straty. 

Bon wkacyjny 1000+

Rząd w ramach pomocy branży turystycznej planuje wprowadzić bony dla osób, które pracują na etatach. Taki bon będzie można wykorzystać na wakacje - przy założeniu, że spędzimy je w Polsce. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej:

Blogerzy z TopKarpacie chcą pomagać

Nie brakuje też osób, które mają swoje pomysły na pomoc polskiej turystyce. Jednymi z nich są vlogerzy z Podkarpacia:

"Wraz z narzeczoną prowadzimy bloga TopKarpacie. Zajmujemy się turystyką na terenie Podkarpacia. Odwiedzamy najlepsze restauracje, hotele oraz wszelkie atrakcje turystyczne w naszym regionie. Wszystko zamieszczamy na naszej stronie internetowej, na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. W związku z koronawirusem chcielibyśmy pomóc w odbudowaniu podkarpackiej turystyki" - taką wiadomość otrzymaliśmy od Adriana, który jest blogerem.

Adrian Wrzesień i Karolina Muzyczuk, którzy prowadzą bloga TopKarpacie, wpadli na pomysł, jak ratować branżę turystyczną i chcą to robić zupełnie bezpłatnie:

"Z racji tego, że teraz każdy pomaga jak tylko może to i my chcemy w jakikolwiek sposób wesprzeć naszą lokalna turystykę. Kiedy to wszystko się skończy, kiedy wrócimy do normalności chcemy przeprowadzać relacje z najlepszych miejsc na podkarpaciu w zupełności za darmo. Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia, teksty, video-relacje z ciekawych miejsc zainteresują Was, waszych znajomych, rodzinę i będziecie te miejsca odwiedzać również pomagając w ten sposób lokalnym przedsiębiorcom" - piszą.

Wszystkie osoby, które chcą, by Adrian i Karolina nakręcili u nich materiał i pokazali go internautom, powinny się z nimi skontaktować. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w filmiku poniżej.

Posłuchaj, jak dbać o tłustą cerę, i jakich błędów nie popełniać, podczas pielęgnacji. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Wirtualne podróżowanie: miejsca na Podkarpaciu warte odwiedzenia po pandemii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.