Arenella ostrzega! Duże zmiany w branży fotowoltaicznej. To ostatni moment, żeby zdecydować się na montaż paneli na korzystnych warunkach

2021-08-09 6:23

Jeśli w tym roku nie zdecydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej, za kilka lat możesz tego mocno żałować - ostrzega firma Arenella, zajmująca się właśnie instalacjami fotowoltaicznymi.

Rząd zapowiedział wprowadzenie zmian w branży fotowoltaicznej już od 2022 roku. Jeśli zostaną one zatwierdzone, zakończy się wtedy korzystny system upustów dla prosumentów. Co to oznacza? Instalacje fotowoltaiczne będą funkcjonować na wolnym rynku producentów energii – wyprodukowana energia będzie na bieżąco zużywana, nadwyżka odsprzedawana, a brakująca niestety kupowana po cenach rynkowych.

- Jeśli zdecydujesz się na montaż przed zapowiadanymi zmianami wprowadzonymi przez rząd, pozostaniesz na starych zasadach rozliczeniowych, które według zapisów mają obowiązywać przez najbliższe 15 lat! - informuje firma Arenella, zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi.

Warto więc pośpieszyć się z decyzją i zacząć nadprodukcję własnej energii elektrycznej, tym bardziej, że obecnie słoneczko tak ładnie połyskuje.

Arenella to spółka istniejąca na rynku od 2018 roku, kompleksowo zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi, zarówno w zakresie mikroinstalacji, jak i farm fotowoltaicznych. Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną o technologii budowy oraz sposobie funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych. Pracownicy firmy Arenella to specjaliści w branży, posiadający doświadczenie zapewniające sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego oraz usługi projektowe dla technologii OZE.

- Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy własny sprzęt budowlany oraz ekipy wykonawcze. Wykonujemy projekty wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych i prowadzimy cały proces administracyjny. Pozyskujemy wszelkie dokumenty, opracowujemy i składamy wnioski niezbędne do realizacji inwestycji. Zajmujemy się realizacją inwestycji od A do Z - od projektu po jej uruchomienie. Naszą dewizą jest jakość, profesjonalizm, a przede wszystkim satysfakcja klienta. Potwierdzeniem tego są liczne referencje. Dzięki doświadczonemu personelowi posiadamy zaplecze umożliwiające realizację każdej inwestycji i nie boimy się trudnych tematów - przekonują przedstawiciele firmy.

Artykuł sponsorowany