MPK  w Rzeszowie

i

Autor: erzeszow.pl/materiały prasowe

Informacje

Zmiana czasu na zimowy. Jak będą kursowały autobusy MPK w Rzeszowie? Jest komunikat ZTM

2023-10-27 9:29

W nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. O godzinie 3.00 przestawimy zegarki na 2.00. W związku z tym rzeszowski ZTM wydał komunikat o kursowaniu komunikacji miejskiej.

Zmiana czasu 2023. Jak będzie kursowała komunikacja miejska w Rzeszowie?

Ostatnia sobota października od wielu lat kojarzy nam się ze zmianą czasu z letniego na zimowy. To już w ten weekend, w nocy z soboty na niedzielę, o godzinie 3.00 przestawimy wskazówki naszych zegarów o godzinę do tyłu. Jak w związku z tym będzie wyglądał harmonogram kursowania rzeszowskiej komunikacji miejskiej?

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianach, które powinny zainteresować wszystkich mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej.

Linia N1 – przyjedzie na przystanek Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 o godz. 2:55 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Łukasiewicza – czytamy w komunikacie.

To niejedyne zmiany, które pojawią się w związku ze zmianą czasu.

Linia N2 – przyjedzie na przystanek Pl. Wolności 01 o godz. 2:57 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Bł. Karoliny – czytamy dalej.

ZOBACZ: NOWA HALA SPORTOWA W RZESZOWIE DLA UCZNIÓW I KOSZYKARZY

Dlaczego przestawiamy zegarki na czas zimowy i letni letni?