Foto Damian Mekal

i

Autor: Foto Damian Mekal/wosp.org.pl

WOŚP

Złote serduszko WOŚP wylicytowane za ogromną kwotę! Ta firma wygrała aukcję

2024-01-29 10:59

Najdroższe złote serduszko w czasie 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało wylicytowane za ponad milion złotych. To najbardziej prestiżowa licytacja w czasie każdego finału. Po kilku latach złote serduszko trafiło w inne ręce. Kto okazał się zwycięzca?

Ogromne kwoty w licytacji złotego serduszka i złotej karty WOŚP

W czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dość istotnym momentem jest licytacja złotego serduszka i złotej karty telefonicznej. Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców nazywana jest również najbardziej prestiżową. Każdego roku podczas niej wpłacane są każdorazowo setki tysięcy. W tym roku za złote serduszko stawka przekroczyła milion złotych. Co więcej, przerwana została pięcioletnia passa łódzkiej firmy Bio-Gen, która np. w poprzednim roku za serduszko zapłaciła 888 888 zł. Kto okazał się wygranym w czasie 32. finału WOŚP?

ZOBACZ: 32. Finał WOŚP w Rzeszowie

Złote serduszko trafi do Grupy Żabka

W licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców każdego roku biorą udział niemal te same firmy. W tym roku wygranym okazała się Grupa Żabka, która do licytacji przystąpiła pierwszy raz. Debiutant zapłacił za złote serduszko dokładnie 1 050 000 zł. Na drugim miejscu znalazła się firma Bio-Gen, która po pięciu latach musiała ustąpić. Za serduszko oferowali okrągły milion złotych.

Zaś złota karta telefoniczna trafi do firmy Bitskins.com, która przelicytowała własną stawkę tylko po to, aby do głównej puli 32. finału WOŚP wpłacić więcej. Ostatecznie dołożyli 125 000 złotych.

Tak kończy się rozdział pod tytułem „Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców na 32. Finale WOŚP”. Finał tej historii zachwyca wartką akcją, cudownymi bohaterami i pięknym zakończeniem. To, co najbardziej w nim buduje, to fakt, że wszyscy w niej wygrywamy! - napisano na stronie WOŚP.

WOŚP 2024. Ile uzbierano pieniędzy?

Niedziela 28 stycznia 2024 roku, czyli dzień 32. finału WOŚP zakończył się wynikiem 175 426 813 złotych. Ta kwota jeszcze znacząco wzrośnie, gdy zakończą się wszelkie aukcje i zbiórki online.

Tak wygląda studio telewizyjne WOŚP od środka