Złoci lekkoatleci z Rzeszowa!

Autor: Pixabay.com

2020-03-02 12:08

Rozgrywane na toruńskiej Arenie zawody przyniosły zawodnikom klubu CWKS Resovia dwa złote medale! Te zawisły na szyjach Oliwera Wdowika i Wiktorii Miąso.

Wspaniałe wieści ze stadionu Halowych Mistrzostw Polski Seniorów dotarły wczoraj wieczorem. Na swoim fanpage’u CWKS Resovia -sekcja lekkiej atletyki poinformowała o sukcesie swoich podopiecznych (pisownia oryg.) - Halowi Mistrzowie Polski Juniorów Oliwer Wdowik i Wiktoria Miąso zdobywają ZŁOTE MEDALE HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW !!!! Oliwer wyrywa 200m bijąc Rekord Polski Juniorów. Wiktoria wygrywa skok wzwyż,

Zarówno Wdowik, jak i Miąso powtórzyli sukces, którego dokonali za juniorskich zawodach dwa tygodnie temu. Tym razem jednak zwyciężyli w kategorii seniorskiej. Oliwer Wdowik zwyciężył czasem 21.09 s w biegu na 200 m, bijąc jednocześnie Rekord Polski Juniorów. Miąso zaś w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 1,75 cm.

Dzięki wynikom Oliwera i Wiktorii CWKS Resovia uplasowała się na 5 miejscu w medalowej klasyfikacji Halowych Mistrzostw Polski Seniorów!