telefon, komórka

i

Autor: pexels Jak odzyskać utracone wiadomości z Messengera? Jest na to łatwy sposób!

Porady

Usunięte wiadomości na Messengerze można odzyskać! Jest na to prosty sposób

2024-05-17 14:36

Usunąłeś wiadomości na Messengerze, a chciałbyś jeszcze do nich wrócić? Myślisz, że jest to niemożliwe? Nic z tych rzeczy! Okazuje się, że usunięte wiadomości na Messengerze można odzyskać. Jak? Jest na to prosty sposób! Czytaj więcej w naszym materiale.

Taką sytuację miał chyba każdy. W trakcie rozmowy na Messengerze rozmówca usuwa wysłaną wiadomość. Jej treść przepada bez śladu, prawda? Nie! Da się ją odczytać, a dokładnie da się znaleźć w telefonie dotyczące jej powiadomienie. Jak do niego dotrzeć? Sposób nie jest trudny!

Jak odczytać usunięte wiadomości z Messengera?

Jak czytać usunięte wiadomości na Messengerze? Sposób jest bardzo prosty, choć na razie dostępny jedynie dla użytkowników telefonów z Androidem! Jego bazą są jednak ustawienia w samym telefonie, a nie aplikacji. Chodzi o powiadomienia. W momencie usuwania wiadomość, znikają one jedynie z konwersacji w Messengerze. Z tego poziomu nie da się ich ani odczytać, ani odzyskać. Można to jednak zrobić przeglądając zarchiwizowane powiadomienia. By móc korzystać z tej opcji, należy jednak odpowiednio skonfigurować ustawienia telefonu. Jak?

Opcją, która pozwoli na przeglądanie usuniętych wiadomości, jest „Archiwum powiadomień”. By do niej trafić, należy wykonać kilka kroków. Pierwszym z nich jest kliknięcie w dowolnym miejscu na wybudzonym ekranie i przytrzymanie go do momentu pojawienia się okienka z widżetami. Następnie na ich liście znaleźć należy „Ustawienia”, a w nich opcję „Archiwum powiadomień”. To właśnie w tym miejscu odczytać można usunięte wcześniej powiadomienia o wiadomościach. Ważne, by wcześniej aktywować opcję.

To proste rozwiązanie pozwoli na odczytanie usuniętych wcześniej wiadomości, bez konieczności instalowania na telefonie dodatkowych aplikacji.

Najbardziej obciachowe opisy z Gadu-Gadu