Urocza zabawa małych niedźwiadków. To nagranie to sama słodycz!

i

Autor: Nadleśnictwo Baligórd/Facebook

Bieszczady

Urocza zabawa małych niedźwiadków. To nagranie to sama słodycz!

2023-04-24 11:01

Nadleśnictwo Baligród kolejny raz zaskoczyło internautów. Na ich stronie pojawiło się nagranie dwóch małych niedźwiadków, które bawią się przy powalonym drzewie. Sama słodycz! Zobaczcie niezwykłe nagranie z Bieszczad.

Spis treści

  1. Małe niedźwiadki w Bieszczadach. Internauci zauroczeni 
  2. Niedźwiedzie w Bieszczadach

Małe niedźwiadki w Bieszczadach. Internauci zauroczeni 

Nadleśnictwo Baligród kolejny raz sprawiło, że internauci rozczuli się na widok opublikowanego przez nich nagrania. Tym razem pokazali dwa małe niedźwiadki, które uroczo harcują na powalonym drzewie w starym bieszczadzkim lesie. Wspinają się, chodzą po nim, a nawet z niego spadają. Niezwykle urocze nagranie autorstwa Kazimierza Nóżki spotkało się z niesamowitym odzewem ze strony internautów. - Miśki muszą trochę po baraszkować, pobawić się a przy okazji na pniu naostrzyć pazurki. Trochę ruchu pod czujnym okiem mamy. Pewnie bacznie obserwowała dzieci – pisała jedna z nich. - Mamusia zapewne obserwuje swoje baraszkujące pociechy – zauważyła inna internautka. - Kochane, słodkie miśki. Na zwalonym pniu można się bawić, figlować, a i wypróbować pazurki – możemy przeczytać w komentarzach pod opublikowanym nagraniem.

Niedźwiedzie w Bieszczadach

Choć taki widok może rozczulić to trzeba pamiętać, że zazwyczaj w okolicy małych niedźwiadków czuwa ich mama. Jeżeli zbliżymy za blisko to niedźwiedzica może zaatakować w obronie małych. W podobnej sytuacji trzeba zachować bezpieczną odległość i czujność. Jak zachować się w razie ataku? Przypominamy nagranie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne, które zdradza, co robić w groźnej dla życia sytuacji:

ZOBACZ: Zorza polarna widziana nawet w Rzeszowie! Niesamowite zjawisko na Podkarpaciu

Srebrny lis widziany w Jasionce