Geografia

i

Autor: pixabay.com Dopasujesz flagę do państwa? Quiz dla ekspertów

Quiz

TRUDNY quiz geograficzny TYLKO dla ekspertów. Dopasujesz flagę do kraju?

2024-05-17 15:14

Chyba wszyscy znamy takie osoby, które mogą pochwalić się wyjątkową wiedzą w wielu dziedzinach. My aktualnie szukamy ekspertów od geografii. A może to akurat wy nimi jesteście? Potraficie dopasować flagę do kraju? To zadanie nie będzie łatwe.

QUIZ geograficzny 

Geografia potrafi nas zaskoczyć, ale jedna rzecz jest niezmienna. Flagi państw zazwyczaj się nie zmieniają, nie licząc oczywiście pewnych przypadków. Czujecie się mocni w tej dziedzinie? Uważacie, że znacie doskonale flagi większości państw na całym świecie? Z Europą nie powinniście mieć problemów, ale zaznaczamy, że w naszym quizie znajdziecie także kraje z innych kontynentów. Słowem, to zadanie dla wszystkich, ale z pewnością wszyscy nie będą mogli pochwalić się kompletem punktów. 

Ten quiz jest dobry dla każdego. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Pewne jest też to, że będzie on stanowił niemałą weryfikację. Raz, ale dobrze sprawdzi, kto z was przykładał się do nauki geografii, a kto tylko uczył się do zaliczenia, a po zakończeniu szkoły wszystko zapomniał. Mamy nadzieję, że jesteście w tej pierwszej grupie. Ale to wszystko okaże się wówczas, gdy zdecydujecie się na rozwiązanie naszego quizu, do czego oczywiście serdecznie was zachęcamy. Nie ma zatem na co czekać. Trzeba sprawdzić wiedzę. 

Arcytrudny quiz geograficzny. Czy rozpoznasz te flagi?

Pytanie 1 z 15
Jakiego kraju jest to flaga?
Flagi państw
Pyszne.pl. Tegoroczni maturzyści wspominają czas egzaminów