Tragiczny wypadek w Górze Motycznej w powiecie dębickim: Nie żyje motocyklista

2020-07-29 7:57 Sylwia Indycka-Rosół
 Tragiczny wypadek w Górze Motycznej w powiecie dębickim: Nie żyje motocyklista
Autor: podkarpacka policja

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 28 lipca. Zderzyły się dwie osobówki. Jeden z samochodów uderzył też w motocyklistę, którego życia nie udało się uratować.

Wypadek w Górze Motycznej

28 lipca po godzinie 13 policjanci pracowali na miejscu wypadku w Górze Motycznej w powiecie dębickim. Zderzyły się tam dwa samochody, a jeden wjechał także w motocyklistę:

- Jak wstępnie ustalono kierujący oplem zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem golfem, następnie golf zderzył się jeszcze z jadącym za oplem motocyklistą - wyjaśnia KPP Dębica.

Niestety, mimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

Uwaga, motocykliści na drogach!

Policjanci stale apelują o bezpieczne zachowania na drogach. Ciepła aura sprzyja jeździe na jednośladach. Pamiętajmy o zachowaniu przy tym szczególnej ostrożności. Motocykliści powinni dostosowywać prędkość do panujących warunków, a kierowcy samochodów zerkać w lusterka.

Policyjna Mapa Wypadków ze skutkiem śmiertelnym

Dodajmy, że podczas wakacji 2020 w sieci można znaleźć Policyjną Mapę Wypadków aktualizowaną na bieżąco. Niestety, od początku letniego wypoczynku na polskich drogach zginęło już 208 osób.

Posłuchaj o słodzikach, czy warto nimi zastąpić niezdrowy cukier. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ta roślina zagraża życiu i zdrowiu. Uważajcie na barszcz Sosnowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.