Tomasz Grzegorczyk nie jest już trenerem Apklan Resovii Rzeszów. Klub rozwiązał kontrakt ze szkoleniowcem

i

Autor: fot. Paweł Golonka/ Apklan Resovia Rzeszów

Tomasz Grzegorczyk nie jest już trenerem Apklan Resovii Rzeszów. Klub rozwiązał kontrakt

2022-09-06 15:50

Tomasz Grzegorczyk nie jest już trenerem Apklan Resovii Rzeszów. Pierwszoligowiec poinformował o rozwiązaniu kontraktu z trenerem oraz jego asystentem Sebastianem Bajorkiem. Pod jego wodzą „Pasiaki” zdołali rozegrać 9 ligowych spotkań z czego 5 z nich przegrali, a w 4 zremisowali.

41-letni szkoleniowiec nie będzie ciepło wspominany na stadionie przy ul. Wyspiańskego. Grzegorczyk poprowadził Resovię w dziewięciu ligowych meczach, w których pięć razy „Pasiaki” musieli uznać wyższość rywala, a czterokrotnie zdołali zremisować. Jedynym zwycięstwem było pucharowe starcie z Miedzią Legnica. Efektem takiej formy jest ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi i trzy punktowa strata do znajdującej się na ostatnim bezpiecznym miejscu w ligowej stawce Odry Opole.

– Apklan Resovia Rzeszów rozwiązała kontrakt z trenerem pierwszej drużyny Tomaszem Grzegorczykiem, oraz jego asystentem Sebastianem Bajorkiem. Dziękujemy trenerom za wkład pracy włożony w prowadzenie naszego zespołu, życząc powodzenia w dalszej karierze trenerskiej – napisał klub w oficjalnym komunikacie.

Koncert Gaby Janusz na Festiwalu TRANS/MISJE w Rzeszowie

Kto poprowadzi drużynę w najbliższym spotkaniu?

Najbliższe spotkanie Resovia rozegra na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Na razie nie wiadomo kto poprowadzi rzeszowian w poniedziałkowym starciu z zeszłorocznym finalistom baraży o Ekstraklasę.

– Informację o nowym trenerze Apklan Resovii Rzeszów klub przekaże w oddzielnym komunikacie – czytamy w komunikacie Resovii.