Nowe sklepy Biedronka. Na liście aż siedem województw

i

Autor: mat. prasowe Biedronka

Informacje

Tańsze zakupy w określonych godzinach. Nowa akcja popularnej sieci sklepów

2024-04-23 14:09

Weekend majowy coraz bliżej, a większość z nas snuje już plany związane z wiosennym odpoczynkiem. Specjalną akcję dla swoich klientów przygotowała Biedronka, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, do 27 kwietnia wydłuża godziny pracy sklepów i większość z nich będzie czynna aż do 23:30. To jednak nie wszystko. Planowana jest także akcja „Rabatogodzin”.

Wyjątkowa propozycja Biedronki na majówkę 2024

Ponad 3000 placówek na terenie całego kraju będzie czynnych do godziny 23:30, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze dłużej. Zmiany te mają pomóc klientom jak najlepiej przygotować się do zbliżającego się długiego weekendu, by w spokoju i bez stresu zaplanować swoje codzienne zakupy.

Natomiast w najbliższą niedzielę handlową, 28 kwietnia, ponad 3 tys. placówek sieci Biedronka pozostanie otwartych dla klientów co najmniej do godziny 22:00. Dokładne szczegóły pracy poszczególnych placówek, klienci mogą znaleźć na ich drzwiach wejściowych.

W sieci Biedronka jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla naszych klientów dobre zaplanowanie codziennych zakupów przed zbliżającymi się dniami wolnymi. Zdajemy sobie sprawę, że w tym okresie jedni szykują pierwsze rodzinne wyjazdy, inni zaś szykują ogrodowe przyjęcia. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o wydłużeniu czasu pracy sklepów, w tygodniu poprzedzającym majówkę, by pomóc w przygotowaniach – przekazuje biuro prasowe Biedronki.

Robisz zakupy w tych godzinach? Zapłacisz mniej

Dodatkowo, podczas długiego tygodnia w Biedronce ponownie powrócą „Rabatogodziny”, podczas których klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i niższych cen. Kwietniowe „Rabatogodziny” obowiązują w sklepach sieci Biedronka do soboty, 27 kwietnia, w godz. od 20:00 do 23:30. Natomiast w niedzielę handlową, 28 kwietnia, od 18:00 do 22:00.

Już we wtorek, 23 kwietnia w czasie trwania akcji klienci będą mogli skorzystać z promocji 1+1 gratis na ser żółty w plastrach Gouda Światowid 1 kg w cenie 13,47 zł z kartą MB, a także zakupić z rabatem 33% kawę ziarnistą Lavazza Crema e Gusto 1kg za jedyne 39,99 zł z kartą MB (limit 2 opakowania na kartę MB). W kolejnych dniach tygodnia sieć Biedronka zaoferuje klientom różnorodną ofertę rabatową na wybrane produkty – czytamy w komunikacie sklepu.

ZOBACZ: TO NAJWYŻSZY BUDYNEK MIESZKALNY W POLSCE

Centrum Warszawy jak Nowy Jork! Kolejny wieżowiec rośnie w oczach