Taka sytuacja w dniu ślubu to tragedia! Ksiądz nie pozwolił wejść pannie młodej do kościoła

i

Autor: Fot. Pexels.com

Ciekawostki

Taka sytuacja w dniu ślubu to tragedia! Ksiądz nie pozwolił wejść pannie młodej do kościoła

2024-04-26 15:21

Czy ksiądz może w tak ważnym dniu, jak dzień ślubu, nie wpuścić do kościoła panny młodej? Jak się okazuje, tak. W takiej sytuacji wszystkie przygotowania zdają się na nic - wyjątkowe chwile zostają popsute. Dokładnie z takim przypadkiem zmierzyła się jedna z panien młodych, która opisała historię w internecie.

Panna młoda nie została wpuszczona do kościoła!

Takiej sytuacji nie chciałaby w dniu swojego ślubu żadna panna młoda. Chwilę przed jego rozpoczęciem dowiedzieć się o tym, że ksiądz mający udzielić sakramentu, postanowił nie wpuścić jej do świątyni... Moment, który psuje całą atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Jak się okazuje, sytuacja taka nie jest czymś niespotykanym. Widać to na różnego rodzaju grupach w social mediach. Panny młode wymieniają się nie tylko swoimi obawami, ale i doświadczeniami, a te czasem nie są najlepsze... 

"Czy u was ksiądz też robił problemy, że sukienka ma odkryte plecy, ramiona czy dekolt? Bo u mnie ciągle o to pytają" - jak podaje Super Express zapytała jedna z przyszłych panien młodych.

Pod wpisem w momencie zaroiło się od odpowiedzi. Wynika z nich, że część panien młodych, wybierających bardziej odważne, współczesne suknie ślubne, miewało problemy z księżmi. Niektóre mierzyły sie nawet z sytuacją, gdy nie zostały wpuszczone do kościoła!

"U mnie nie było problemu, ale u mojego kuzyna ksiądz powiedział, że nie wpuści młodej do kościoła z odkrytymi ramionami. W dniu ślubu, 20 minut przed ceremonią, świadek jechał do sklepu kupić szalik, żeby okryć ramiona" – czytamy w komentarzu.

Szczęśliwie nie są to doświadczenia większości panien młodych. 

"Na spotkaniu z proboszczem powiedziałam, że suknia ma odkryte ramiona, plecy i dekolt i zapytałam, czy mnie nie pogoni sprzed ołtarza. Powiedział, że to mój dzień i jemu jest wszystko jedno" - napisała na facebookowej grupie ślubnej jedna z panien młodych.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub!

Zobacz więcej w galerii!