Sanok: Motorowerem wjechał na chodnik. Uderzył w dwie kobiety i dwoje małych dzieci

2020-07-27 12:16 Sylwia Indycka-Rosół
Sanok: Motorowerem wjechał na chodnik. Uderzył w dwie kobiety i dwoje małych dzieci
Autor: podkarpacka policja

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w niedzielę 26 lipca w Sanoku. 21-latek na motorowerze wjechał w pieszych. Okazało się, że już wcześniej stracił prawo jazdy.

Sanok: Motorowerem wjechał w pieszych

W niedziele 26 lipca policjanci pracowali na miejscu wypadku na ulicy Kościuszki w Sanoku. Około godziny 18 21-latek kierujący motorowerem wjechał w pieszych:

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący motorowerem młody mężczyzna, wyprzedzając kilka samochodów, stracił panowanie nad pojazdem, przerwał łańcuch odgradzający jezdnię od chodnika, uderzył w zaparkowanego opla, a następnie wjechał w pieszych – dwie kobiety i dwoje małych dzieci. Motorower zatrzymał się na ścianie budynku - wyjaśnia KPP Sanok.

Poszkodowanych przewieziono do szpitala. Na szczęście okazało się, że 4-letniej dziewczynce, niespełna rocznemu chłopcu i ich 32-letniej mamie nie stało się nic poważnego. Ranna została natomiast 58-letnia kobieta, która doznała urazu ręki.

21-latek już wcześniej spowodował wypadek

21-latek był trzeźwy. Nie ucierpiał w zdarzeniu. Pobrano od niego krew na obecność w organizmie środków odurzających. Okazało się, że młody mężczyzna ma już spowodowanie wypadku na swoim koncie. W lutym z tego powodu cofnięto mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Posłuchaj o powodach dka których warto jeść zupę. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Niektóre psy w schronisku na nowy dom czekają kilka lat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.