Rzeszów z lotu ptaka w czasie pandemii: To wideo robi MOCNE wrażenie [WIDEO]

2020-03-19 11:49 Sylwia Indycka-Rosół
Rzeszów z lotu ptaka w czasie pandemii: To wideo robi MOCNE wrażenie
Autor: Grzegorz Droba, wideo screen

Te zdjęcia śmiało mogłyby pojawić się w filmie katastroficznym. Takich widoków długo nie zapomnimy. Sami zobaczcie.

Liczba chorych na koronawirusa w Polsce rosnie wręcz lawinowo. Ograniczyć ma to zamknięcie szkół i galerii handlowych. Tak naprawdę jednak nasze bezpieczeństwo zależy od naszego zdrowego rozsądku. Dlatego lepiej nie wychodzić z domów, jeśli nie ma takiej wyraźnej potrzeby. Spacerując w tłumie narażamy nie tylko siebie, ale i innych. Pamiętajmy, że możemy nie wykazywać żadnych objawów i być nosicielami nowego wirusa, tym samym zarażać innych.


Większość rzeszowian posłuchała zaleceń rządu, Ministerstwa Zdrowia i sanepidu. Na ulicach miasta w większości miejsc zrobiło się pusto. Po ulicach jeździ znacznie mniej autobusów, a i te, które kursują są niemal puste. W Parku Papieskim nie ma oób wystawiających twarze do pierwszych promieni słońca po zimie. Pustkami świecą też nieczynne uczelnie. Podobno nieco tłoczniej jest na Bulwarach, ale tam, w obawie o własne zdrowie, nie zaglądaliśmy.

Polecamy Wam przy tym film zdolnego mieszkańca Rzeszowa Grzegorza Droby, który uwiecznił Rzeszów w czasach pandemii na wideo z drona. Trzeba przyznać, że ujęcia robią ogromne wrażenie, a potęguje je dobrze dobrana muzyka. Sami zobaczcie!

ESKA Top 5 odc. 112

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.