RZESZÓW: Wiesz jak poprawić jakość życia w mieście? Zgłoś swój pomysł do Urban Labu!

2020-09-16 9:31 wk
RZESZÓW: Wiesz jak poprawić jakość życia w mieście? Zgłoś swój pomysł do Urban Labu!
Autor: Pixabay.com

Swoje pomysły na innowacje w mieście mieszkańcy mogą zgłaszać do 4-go października. Ciekawych rozwiązań Urban Lab szuka w trzech kategoriach: przyjaznej przestrzeni miejskiej, zieleni oraz poruszania się po Rzeszowie.

Można już zgłaszać pomysły

Nabór ogłoszony przez Urban Lab realizowany jest w ramach działania Rzeszów Startup Urban Akcelerator. By zgłosić swoją propozycję wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie urbanlab.erzeszow.pl w zakładce: Tematy miejskie, Realizowane projekty.

Propozycja poprawy jakości życia w mieście dotyczyć może jednego z trzech obszarów: Nowoczesna i przyjazna przestrzeń miejska dla mieszkańców, Rozwiązania ułatwiające poruszanie się po mieście oraz Zieleń w mieście.

Co będzie potrzebne?

W składanym formularzu należy podać nie tylko opis planowanego pomysłu, ale również m.in. analizę obszaru jego wdrożenia, budżetowanie, swój wkład w jego realizację (np. wolontariat), jego słabe i mocne strony oraz realizację.

Wypełniony wniosek należy złożyć pod wskazany adres: ul. 3-go Maja 13, 35-030 Rzeszów. Jak informuje Urban Lab- Wybrane pomysły przez Radę Projektową Rzeszów Startup Urban Akcelerator zostaną przetestowane w przestrzeni miasta, a te przynoszące realne zmiany, będą mogły zostać wdrożone.

O szczegóły naboru Konrada Fijołka, radnego miasta Rzeszowa, pytała nasza reporterka
Mieszkańcy Rzeszowa zaniepokojeni stanem prac na Zalewie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.