Szczepienia w Polsce

i

Autor: Materiały prasowe

Rzeszów: Podczas weekendu szczepienia na Rynku i na Bulwarach!

2021-07-23 11:57

Podczas najbliższego weekendu będzie można zaszczepić się na Rynku i na Bulwarach. Do szczepień zaprasza Centrum Medyczne Medyk i Estrada Rzeszowska. Bawiąc się na zaplanowanych w ten weekend imprezach, będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę J&J. W ubiegłym tygodniu podczas weekendowych szczepień w regionie udało się zaszczepić prawie 2 tys. mieszkańców!

Estrada Rzeszowska i Centrum Medyczne Medyk zaprasza na szczepienia podczas wydarzeń, które są zaplanowane na najbliższy weekend. Między innymi jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson będzie można przyjąć w dwóch dodatkowych punktach szczepień ulokowanych w dwóch miejscach w Rzeszowie: na Rynku w sobotę i w niedzielę, a także na Bulwarach – tylko w niedzielę. Po ostatnich weekendowych szczepieniach Centrum Medyczne Medyk poinformowało, że udało zaszczepić się około 2 tysięcy mieszkańców regionu.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacie: Trzy gminy złożyły wnioski o pomoc po ostatnich powodziach

W jakich godzinach funkcjonują dodatkowe punkty szczepień?

W sobotę będzie można zaszczepić się w dodatkowym punkcie szczepień na Rynku. Punkt będzie otwarty od 12.00 do 20.00 i znajdziemy go obok sceny. Za to w niedzielę będzie można zaszczepić się również na rzeszowskich Bulwarach w godzinach od 15.00 do 19.00, a na Rynku od godziny 13.00 – 19.00.

Progi zwalniające dla rowerzystów

QUIZ. Umiesz pisać po polsku? Takie dyktanda rozwiązują w podstawówce! Sobotnie dyktando ortograficzne

Pytanie 1 z 10
Tata G[]esia jest pieka[]em i piecze najpy[]niejsze b[]łki: