Rzeszów: Giętki język i cięta riposta w cenie. Już dziś otwarta scena impro

i

Autor: Pixabay

Rzeszów: Giętki język i cięta riposta w cenie. Już dziś otwarta scena impro

2022-02-17 14:49

Celna riposta i giętki język w cenie. Jeśli macie takie umiejętności to śmiało możecie brać udział w kolejnej scenie impro. Weźcie udział w krótkich i dynamicznych grach komediowych, które mogą rozbawić i zaskoczyć każdego na sali – oczywiście im bardziej abstrakcyjny humor macie, tym lepiej. Podczas wieczorku będziecie mogli wziąć udział w kilkunastu grach komediowych.

Podczas tej imprezy każdy ochotnik może wziąć udział w krótkich i dynamicznych grach, które są rozgrywane bez żadnego scenariusza. To wy będziecie decydować z jakim problemem będziecie się mierzyć i kto wam pomaga. Dobry humor i świetna zabawa gwarantowane. Zabierzcie ze sobą znajomych i wpadnijcie po dużą dawkę śmiechu w środku tygodnia.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacie: Skutki silnego wiatru i burz. 52 interwencje strażaków i 4 tys. odbiorców bez prądu

Kto może przyjść?

Jak jedno słowo przekuć w komedię? Bardzo łatwo a niedowiarki będą mogły to zobaczyć na własne oczy podczas otwartej sceny improwizacji w Rzeszowie. Kto oprócz osób z ciętą ripostą i giętkim językiem może przyjść na taki wieczorek?

- Każdy może przyjść, nawet jeśli nie ma ochoty wychodzić na scenę, tylko chce sobie popatrzeć i poobserwować. My nie wyciągamy takiej osoby na scenę, to nie jest tak, że my na siłę wyciągamy kogoś, żeby z nami zagrał. Totalnie można się odnaleźć w roli osoby z publiczności, a nuż właśnie ktoś później będzie wejść na scenę – tłumaczy Natalia Rykała z Klubu ImproWizja Rzeszów.

Wstęp wolny, a scena otwarta będzie już dziś od 20:00. Po więcej informacji wpadnijcie na facebook’a Klubu Improwizji Rzeszów.

Wichura przewróciła dźwig budowlany w Krakowie! Są ranni