Puchar Polski: Resovia zagra na własnym stadionie!

2020-08-12 14:42 A.Z.
a
Autor: Pixabay

Nie na wyjeździe, a na własnym stadionie drużyna Resovii Rzeszów rozpocznie zmagania w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Już w sobotę zmierzy się z Piastem Gliwice. Początkowo spotkanie miało odbyć się w Stalowej Woli, jednak zarząd Resovii przekonał PZPN, że najlepszym miejscem do rozegrania meczu będzie Rzeszów.

Mecz Apklan Resovii z Piastem Gliwice w ramach 1/32 Totolotek Pucharu Polski odbędzie się na stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22. Mecz zaplanowano na najbliższą sobotę, 15 sierpnia o godzinie 16:30.

Bilety w cenie 25 złotych są do nabycia tylko i wyłącznie na platformie sprzedażowej. Z racji panującego reżimu sanitarnego trzeba zaznaczyć, że ilość miejsc na stadionie jest ograniczona.

Pierwotnie mecz miał odbyć się na stadionie w Stalowej Woli, ale po wytężonych działaniach Zarządu Sekcji Piłki Nożnej będzie możliwość zorganizowania tego spotkania na naszym stadionie. Sprzedaż trwa najpóźniej do dwóch godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego lub wyczerpania miejsc.

Aby móc wejść na stadion wystarczy pokazać przy wejściu bilet w formie online lub w tradycyjnej formie po wydrukowaniu. Sportowe emocje związane z walką o awans do 1/16 rozgrywek Pucharu Polski ruszają o 16.30. Co jednak ważne, na stadionie zasiądzie tylko ponad 700 kibiców - wszystko przez pandemię koronawirusa.

Posłuchaj, dlaczego warto jeść mrożonki. Analizujemy fakty i mity! To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Pieszy kontra hulajnoga. Nocna awantura w Krakowie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.