Przeworska firma szuka nowych pracowników - trwa rekrutacja do B&P Engineering

i

Autor: mat. prasowy

Przeworska firma szuka nowych pracowników - trwa rekrutacja do B&P Engineering

2022-06-20 8:00

B&P Engineering to dynamicznie rozwijająca się i technologicznie zaawansowana firma, która zajmuje się obróbką stali nierdzewnej. W ciągu 20 lat swojej działalności stała się niekwestionowanym liderem wśród producentów kompletnych linii technologicznych i urządzeń procesowych – podstawową działalnością firmy jest produkcja wysokiej jakości maszyn oraz urządzeń do wytwarzania soków i koncentratów a także świadczenie usług subcontracting.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze administracyjnej i produkcyjnej oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę zleceń – od projektowania po montaż. Ciągły rozwój technologiczny przyczynia się do zdobywania nowych zamówień i klientów, a nasze dążenie do ciągłego rozwoju sprawiło, że zostaliśmy nagrodzeni statuetką w prestiżowym konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii Duża Firma.

Poza standardowymi bonusami pracowniczymi, takimi jak prywatna opieka medyczna i dodatkowe premie, wspieramy naszych pracowników licznymi akcjami charytatywnymi i dofinansowaniami. Aktywnie uczestniczymy w życiu Przeworska i powiatu.

Liczna rzesza klientów na rynku polskim i zagranicznym oraz ciągły spływ nowych zamówień dała nam możliwość poszerzenia naszej kadry produkcyjno-administracyjnej. W związku z regularnym wzrostem zatrudnienia, przedsiębiorstwo poszukuje osób na stanowiska konstruktorów, brygadzistów, operatorów maszyn, spawaczy TIG i pracowników produkcyjnych.

Przeworska firma szuka nowych pracowników - trwa rekrutacja do B&P Engineering

i

Autor: mat. prasowy

B&P Engineering rekrutuje na stanowiska:

  • spawacz TIG

Zakres obowiązków: przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników, spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej, odczyt rysunku technicznego.

Wymagania: uprawnienia spawalnicze TIG 141, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej.

 Produkcja jest warunkiem koniecznym do jakiejkolwiek konsumpcji.

i

Autor: mat. prasowy Produkcja jest warunkiem koniecznym do jakiejkolwiek konsumpcji.
  • operator CNC

Zakres obowiązków: obsługa obrabiarek CNC, pobieranie półwyrobów, pomiary obrabianych metali, ustawianie narzędzi skrawających

Wymagania: minimum średnie wykształcenie i profilu technicznym, umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie przy obrabianiu metali, dobra organizacja pracy własnej

  • brygadzista

Zakres obowiązków: przydzielanie prac podległym pracownikom, sporządzanie harmonogramów, nadzór nad brygadą, dbanie o właściwą organizację pracy własnej i wydziału

Wymagania: min. średnie wykształcenie, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość rysunku technicznego, zdolności do prowadzenia grupy, umiejętność organizacji czasu pracy

Przeworska firma szuka nowych pracowników - trwa rekrutacja do B&P Engineering

i

Autor: mat. prasowy

Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i pozyskiwania potrzebnych kompetencji, szkolenia, umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną i partycypację pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym).

Zgłoszenia należy składać pocztą elektroniczną: hr@engineering-bp.com, tel.513080584.

Więcej informacji na stronie: www.engineering-bp.com