Delikatesy Pierożek

i

Autor: mat. prasowe

Przedświąteczne zakupy? Tylko w delikatesach Pierożek!

2021-12-21 10:37

Najlepsze ceny i najsmaczniejsze produkty? W Rzeszowie jest sklep, do którego chce się wracać. Niezależne delikatesy Pierożek to miejsce dla każdego, kto szuka korzystnych promocji i artykułów wysokiej jakości. Już teraz sprawdź, co znajduje się w ich ofercie i jakie atrakcje czekają tam na klientów.

Ostatnie dni przed wigilią i Bożym Narodzeniem to czas intensywnych zakupów. Nikt przecież nie chce, by jakiegoś artykułu spożywczego zabrakło na świątecznym stole. To już coroczna tradycja, że o tej porze biegamy od sklepu do sklepu, poszukując niezbędnych produktów i porównując ceny.

Tym razem jednak, przedświąteczne przygotowania wcale nie muszą wyglądać w taki sposób! Okazuje się, że jest w Rzeszowie miejsce, w którym można wykonać wszystkie sprawunki, nie troszcząc się do tego o stan portfela. Delikatesy Pierożek to sklep, w którym znaleźć można wszystko, czego potrzeba - nie tylko na święta, ale także na co dzień.

W ofercie Pierożka znajdują się starannie wyselekcjonowane produkty od lokalnych dostawców z Rzeszowa i okolic. Wiele z nich kupić można w bardzo korzystnych cenach - co chwila wprowadzane są nowe promocje, dzięki którym nawet największe zakupy nie zrujnują domowego budżetu.

Brak czasu na przygotowanie posiłku? To już nie problem. W delikatesach Pierożek klienci zaopatrzą się w pyszne domowe dania. Pierogi, ryby, gołąbki czy kotlety schabowe. Wszystko to jeszcze ciepłe - dzięki specjalnej ladzie grzewczej, która znajduje się na wyposażeniu sklepu - i gotowe do podania na stół.

Dla klientów przygotowany został również specjalny program lojalnościowy. Na najmłodszych czeka tu Gang Maskotek Pierożka! Teraz, za każde 50 zł wydane w sklepie, otrzymuje się pieczątkę. Po zebraniu dziesięciu - ze jeden grosz otrzymuje się maskotkę do kolekcji. To wspaniała zabawa dla całej rodziny i wielka frajda dla dzieci, a pluszak może stanowić znakomity świąteczny upominek.

Delikatesy Pierożek znajdują się w Rzeszowie, przy ul. Jana Pawła II 139. Sklep dysponuje miejscami parkingowymi, zatem zmotoryzowani klienci nie będą mieli trudności, by przyjechać tu na zakupy. Warto również odwiedzić profil Pierożka na Facebooku. Tam regularnie publikowane są najnowsze gazetki i informacje o promocjach. Już w styczniu, uruchomiona zostanie specjalna aplikacja, w której - poza informacjami o ofercie sklepu - znajdą się kupony promocyjne na wybrane artykuły.