Memy

Powrót do szkoły na wesoło! Zobacz memy na rozpoczęcie roku szkolnego

2023-08-29 9:19

2 miesiące wakacji minęło nawet nie wiadomo kiedy. 1 września zbliża się coraz większymi krokami, a to oznacza jedno - powrót do szkoły. Na zakończenie wakacji mamy dla was memy, które najlepiej oddają klimat towarzyszący temu ciężkiemu dla niektórych okresowi. Zobaczcie!

Najlepsze memy o wakacjach - zobacz je wszystkie!

Wakacje, wakacje i po wakacjach... Lipiec i sierpień minęły w mgnieniu oka! Początek roku szkolnego już dosłownie za niecałe dwa tygodnie. Razem z ostatnimi dniami sierpnia przemija letni klimat i beztroska, a dla uczniów rozpoczyna się niemiłe zderzenie z rzeczywistością i okres pracy nad ocenami. Najlepszym podsumowaniem końcówki wakacji są memy!  

Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych memów o końcu wakacji, które udało nam się znaleźć w sieci. Jesteśmy pewni, że uda się nam was nimi rozśmieszyć. W końcu każdy z nas w ostatnie dni wakacji czuł to samo... I bynajmniej nie była to pełna radość i nadzieje w związku z rozpoczynającym się właśnie nowym rokiem szkolnym.

Memy o końcu wakacji, które wybraliśmy dla was, znajdziecie w naszej galerii "Rok szkolny tuż tuż! Zobacz najlepsze memy o końcu wakacji". Przejrzyjcie je wszystkie i koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, który najlepiej oddaje wasz stan w ostatnich dniach sierpnia.

Natalia Nykiel była bohaterką memów! "SUKOA" bawiło ją samą