Policyjne czułości na rondzie. Ten filmik podzielił internautów [WIDEO]

i

Autor: Youtube/Stop Cham

Policyjne czułości na rondzie. Ten filmik podzielił internautów [WIDEO]

2022-06-01 12:10

Na kanale YouTube Stop Cham pojawił się filmik, który przedstawia niecodzienną sytuację. Kierowca nagrał parę policjantów, którzy stanęli na rondzie i okazali sobie trochę czułości. Jak się okazało wideo podzieliło internautów. Jednak zdecydowana większość nie widzi w zachowaniu mundurowych niczego nadzwyczajnego, a nawet ich popiera.

Internet obiegło nagranie z kamerki samochodowej wykonane w województwie podkarpackim. Na nim widać parę policjantów, którzy stanęli na rondzie i przytulili się. Na kanale YouTube Stop Cham wideo zatytułowano „Obściskiwanie policjantów na rondzie”. Oglądając filmik możemy usłyszeć, że pasażerka i kobieta, która kieruje samochodem, są wręcz zszokowane widokiem mundurowych, okazujących sobie trochę czułości. Widząc ich kobiety zareagowały słowami: Co oni się obściskują? Czego oni się obściskiwali?

Walka dzikich koni na mazurskiej drodze. Niesamowity widok!

Policyjne czułości na rondzie. Ten filmik podzielił internautów

Wideo w zaledwie jeden dzień zostało obejrzane już ok. 250 tysięcy razy. Pod nim pojawiło się ponad tysiąc komentarzy, z których wynika, że większość internautów popiera zachowanie mundurowych:

Wiosną takie widoki to nic nadzwyczajnego

Obejrzałem film kilka razy i nie widzę w nim nic nadzwyczajnego... Rozumiem że dla większości społeczeństwa żyjącego w internecie życzliwość i sympatia nawet w koleżeńskich relacjach to pojęcie obce..

Policjant człowiek jak każdy inny, też kocha, i też zdarza mu się zapomnieć w jakiej jest sytuacji. Przymknijmy na to oko i idźmy dalej

Wiosna radosna... Miłość kochani - czytamy.

Sporo internautów zauważyło jednak, że coś w tym filmiku jest nie tak. A chodzi o zachowanie kierowcy. - Nagrywający ma szczęście, że policjanci zajęci byli sami sobą, a nie obserwowali dojeżdżające samochody do ronda, bo inaczej nagrywający wyłapał by mandat na 1500 zł za wyprzedzanie tuż przed przejściem oraz 10 pkt – zauważył jeden z komentujących.

Takie czułości mogą być przyczyną rozwodu :) A gdyby sąd potrzebował mocniejszych argumentów, Albert z ESKI służy pomocą.

Posłuchajcie, jakie powody do rozwodu znalazł w swojej WKRĘTARCE!

Listen to "Rozwód" on Spreaker.