Jaka pogoda na majówkę? Szykuje się pogodowa mieszanka wybuchowa!

i

Autor: pixabay

Pogoda

Majówka – wiemy, jaka pogoda na Podkarpaciu. Nawet 20 stopni i słońce!

2023-04-28 16:20

Jest najnowsza prognoza pogody na majówkę 2023. Wiemy, jaka pogoda będzie na Podkarpaciu. Majowy weekend będzie momentami deszczowy, ale są dobre wiadomości! Będą też słoneczne dni, idealne na rozpalenie grilla i świętowanie majówki 2023. Zobacz, jaka pogoda będzie w majówkę na Podkarpaciu!

Pogoda na majówkę na Podkarpaciu

Najbliższy weekend majowy będzie zarówno deszczowy i słoneczny. Początek majówki będzie z dość sporym zachmurzeniem, ale wraz z nadejściem maja ono minie. To mimo wszystko lepsze prognozy, niż te, które przewidywano wcześniej i zapewniano, że cały majowy weekend będzie deszczowy. Teraz wiemy, że nie będzie aż tak źle! Wśród deszczowych momentów pojawi się słońce! Sprawdź w jakie dni warto zaplanować grilla, albo aktywność na świeżym powietrzu!

Majówka 2023 – pogoda na piątek 28 kwietnia

Majówka rozpocznie się na Podkarpaciu od słonecznego piątku. Do końca dnia nie pojawią się opady deszczu. Temperatura maksymalna jaka wystąpi tego dnia wyniesie maksymalnie 15 stopni. Najcieplej będzie w zachodniej części województwa w Mielcu i Dębicy. W pozostałej części regionu termometry wskażą od 11 do 14 stopni Celsjusza.

Majówka 2023 – pogoda na sobotę 29 kwietnia

Sobota będzie pierwszym dniem, w którym nieco popsuje się pogoda. Od samego rana na Podkarpaciu (szczególnie zachodnia część województwa, a także Rzeszów) towarzyszyć będzie nas dość duże zachmurzenie, zaś około południa możliwe są opady deszczu. Te nie potrwają długo, ponieważ wieczorem ustąpią. Na jaką temperaturę możemy liczyć? Termometry wskażą od 12 do 15 stopni. Najcieplej będzie we wschodnich rejonach w Przemyślu i w Jarosławiu.

Majówka 2023 – pogoda na sobotę 30 kwietnia

Niedziela również minie nam deszczowo. Opady deszczu pojawią się już w nocy i mogą z mniejszym natężeniem towarzyszyć mieszkańcom województwa podkarpackiego przez cały dzień. Dobrą wiadomością jest fakt, że podskoczy temperatura. W regionie termometry wskażą od 13 do 16 stopni Celsjusza. W ciągu dnia miejscami pojawią się także rozpogodzenia, a zachmurzenie – szczególnie w zachodniej i południowej części regionu – będzie mniejsze.

Majówka 2023 – pogoda na poniedziałek 1 maja

Pierwszy dzień maja będzie pierwszym dniem udanym pod względem pogody i świetnym na świętowanie majówki 2023 na świeżym powietrzu. Mimo częściowego zachmurzenia z nieba nie powinna spaść ani jedna kropla deszczu. W poniedziałek na termometrach zobaczymy nawet 18 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej będzie na południowych krańcach województwa. Jednak różnice w temperaturze będą nieznaczne i w Bieszczadach w ciągu dnia termometry również wskażą kilkanaście kresek na plusie.

Majówka 2023 – pogoda na wtorek 2 maja

We wtorek będzie ciepło! Dobrą wiadomością jest to, że zachmurzenie będzie mniejsze. Podskoczą też temperatury. Prognozy nie wskazują, aby tego dnia miało padać. Jednak wieczorem niebo może się zachmurzyć. Maksymalna temperatura prognozowana na wtorek 2 maja to aż 22 stopnie Celsjusza.

Majówka 2023 – pogoda na środę 3 maja

W ostatni dzień majówki 2023 na Podkarpaciu temperatura spadnie, a w nocy z wtorku na środę wystąpi zachmurzenie. Te ustąpi wraz z nadejściem dnia. Maksymalne wskazania na ten dzień to ok. 18 stopni Celsjusza, zaś minimalne do 15 stopni. Czy spadnie deszcz? W prognozach pogody nie widać opadów deszczu na środę 3 maja.

Największa domówka w Polsce - spot reklamowy