Podkarpacie: Uszkodził przypadkowy samochód, bo myślał, że w środku jest jego dziewczyna

2020-06-30 10:00 Sylwia Indycka-Rosół
Podkarpacie: Uszkodził przypadkowy samochód, bo myślał, że w środku jest jego dziewczyna
Autor: Pixabay

30-latek z województwa lubelskiego sporo narozrabiał w Jasienicy Rosielnej. Szukał swojej dziewczyny. Kiedy trafił w ręce policji, okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Uszkodził samochód, bo myślał, że w środku jest jego dziewczyna

Tego wieczoru 30-latek z województwa lubelskiego długo nie zapomni. W minioną niedzielę (28 czerwca) w Jasienicy Rosielnej w powiecie brzozowskim. Szukał swojej dziewczyny. Wydawało mu się, że widzi ją w jednym z samochodów przy ośrodku zdrowia, więc ruszył do ataku:

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że agresywny mężczyzna celowo kopał i uderzał pięściami w jego samochód marki Renault. Na miejsce zostali skierowani policjanci - wyjaśnia KPP Brzozów.

Agresor szybko został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych.

Szukał dziewczyny, posiedzi w więzieniu

To nie koniec farsy w wydaniu zatrzymanego. Okazało się, że 30-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże. Po niedzielnym wybryku może oglądać świat zza krat jeszcze dłużej - odpowie za uszkodzenie mienia, a za to przestępstwo grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Nie wiadomo, czy ukochana będzie go wtedy odwiedzać...

Posłuchaj, jakie kwasy warto wprowadzić do swojej pielęgnacji. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Gigantyczna ulewa w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.