Park Wodny w Strzyżowie zostanie ponownie otwarty. Jakie atrakcje będą dostępne?

2020-06-03 12:35 af
park wodny w strzyżowie
Autor: pixabay

Doskonała wiadomość dla fanów wodnych rozrywek. Park Wodny w Strzyżowie po przerwie związanej z pandemią koronawirusa szykuje się na ponowne otwarcie. To zaplanowano na 11 czerwca na godzinę 14.

Ponownie otwarty zostanie m.in. kompleks basenów. W strzyżowskim Parku Wodnym mieści się basen sportowy i rekreacyjny. Na obszarze basenu rekreacyjnego znajduje się mnóstwo atrakcji - podwodne gejzery, kurtyna wodna, kanał z silnym prądem wodnym tzw. „dzika rzeka” oraz 60-metrowa zjeżdżalnia rurowa. Co więcej w parku znajduje się basen sportowy z sześcioma torami oraz basen przeznaczony do nauki pływania o zmiennej głębokości. 

Baseny już wkrótce zostaną ponownie otwarte. Powrót zaplanowano na czwartek, 11 czerwca na godz. 11. O tym ile osób będzie mogło w jednym czasie przebywać w parku będzie wiadomo pod koniec tego tygodnia. Wtedy też na stronie pływalni pojawi się szczegółowy regulamin z wytycznymi, do których trzeba będzie się dostosować. 

Wtedy też będzie wiadomo, czy będzie można korzystać z sauny i jacuzzi, a jeśli tak to jaka będzie maksymalna liczba osób.

Dyrekcja obiektu zachęca więc mieszkańców Strzyżowa i nie tylko do śledzenia informacji na stronie internetowej Parku Wodnego oraz na Facebooku.