Oszuści podszywają się pod pracowników rzeszowskiego MPWiK! Nie daj się nabrać

2020-07-31 13:07 af
Oszuści podszywają się pod pracowników rzeszowskiego MPWiK! Nie daj się nabrać
Autor: pixabay

Oszuści podszywają się pod pracowników rzeszowskiego MPWiK! Dzwonią do mieszkańców Rzeszowa i pod pretekstem przeprowadzenia kontroli lub wymiany wodomierza próbują wyłudzić informacje.

Nie daj się oszukać i pamiętaj, że pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Kanalizacji i Wodociągów w Rzeszowie, którzy przyjeżdżają do nas, aby wykonać usługę mają legitymacje służbowe ze zdjęciem oraz upoważnienia podpisane przez prezesa przedsiębiorstwa. Poproś o ich okazanie.

- Pracownicy MPWiK udający się do odbiorcy usług posiadają legitymacje służbowe ze zdjęciem oraz upoważnienia podpisane przez prezesa przedsiębiorstwa na podstawie którego mogą wykonywać czynności służbowe i są zobowiązani do ich okazania na wezwanie. Ponadto pracownicy tut. spółki posiadają strój służbowy i poruszają się samochodami służbowymi oznakowanymi logiem MPWiK - czytamy na stronie rzeszowskiego MPWiK.

W przypadku wątpliwości co, do wiarygodności pracownika, MPWiK prosi o zgłoszenie zdarzenia korespondencją elektroniczną na adres bok.dp@mpwik.rzeszow.pl lub dzwoniąc pod numer: (17)8509666.

Proekologiczna pasieka rzeszowskiego MPWiK

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.