Matka Boska objawiła się. Mówiła o Rosji i o pokoju

i

Autor: Fot. Pixabay.com

Rocznica

Objawienia Matki Boskiej. Mówiła o Rosji i o pokoju

2024-05-17 14:07

W poniedziałek, 13 maja przypada już kolejna rocznica najsławniejszym objawień w historii ludzkości. Mowa o objawieniach w Fatimie, gdzie Matka Boska pokazała się trójce dzieci: Franciszkowi, Hiacyncie i Łucji. Podczas spotkań z dziećmi mówiła o Rosji i o tym, co trzeba zrobić, aby nastał pokój. Inaczej świat opanuje wojna i klęska.

107. rocznica objawień fatimskich

Od 13 maja do 13 października 1917 roku trwała seria objawień fatimskich. Matka Boska pokazała się trójce dzieci: Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi. Podczas spotkań, przekazywała dzieciom wiele obaw związanych z dalszym funkcjonowaniem ludzkości. Podkreśliła, że wiele zależy od Rosji, która jeżeli się nie nawróci będzie powodować wiele wojen i konfliktów, a jej „choroba” rozprzestrzeni się na całym świat. Dlatego wezwała do konkretnych działań.

ZOBACZ: Św. Łucja miała przerażającą wizje przyszłości. Co z Polską?

Matka Boska wezwała do poświęcenia Rosji

Maryja, która objawiła się w Fatimie wezwała do poświęcenia Rosji Jej Niepokalanemu Sercu. Podczas drugiego objawienia, w lipcu 1917 roku przekazała, że tylko wówczas zapanuje pokój na świecie. Inaczej „bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła”. Mówiła o tym, że „różne narody zginą”, jednak na końcu Jej Niepokalane Serce zwycięży.

W 1930 roku Matka Boska ponownie przekazała Łucji, że jeżeli Rosja nawróci się, dojdzie do kolejnej wojny, klęski głodu i prześladowań chrześcijan. Jedynym ratunkiem ma być zawierzenie się Niepokulanemu Sercu Maryi.

Jan Paweł II wypełnił prośbę Maryi

Przez wiele lat papieże ufając w słowa Łucji, zawierzali Rosję Niepokulanemu Sercu Maryi. Jednak dopiero Jan Paweł II dokładnie wypełnił swoja Matki Boskiej w 1984 roku. Niedługo po wybuchu wojny w Ukrainie w 2022 roku, papież Franciszek wraz z biskupami z całego świata ponownie poświęcił Rosję i Ukrainę.

Koniec gadania! Roksana Węgiel potwierdza informacje o swoim ślubie!
Listen on Spreaker.