Wyprzedzał na zakręcie. 18-latek miał dużo szczęścia

i

Autor: Alexas_Fotos

Nisko: Wyprzedzał na zakręcie. 18-latek miał dużo szczęścia

2021-12-16 14:23

Młody 18-letni kierowca na zakręcie wyprzedzał samochód osobowy i uderzył w prawidłowo skręcającą w tym czasie ciężarówkę. Kierowca miał dużo szczęścia i niebezpieczny manewr nie zakończył się tragedią. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy i skierowani wniosek o ukaranie do sądu.

Dużo szczęścia miał kierowca peugeota, który dzisiaj przed godz. 8, spowodował kolizję pomiędzy Nowosielcem, a Jeżowem. 18-letni kierowca miał prawo jazdy zaledwie od 2 miesięcy. Swoją niebezpieczną jazdą doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym. 18-latek jechał ze swoją siostrą. Na zakręcie drogi, mimo zakazu, wyprzedzał inny samochód. Jadąc z dużą prędkością nie zdążył wyhamować i na skrzyżowaniu uderzył w prawidłowo skręcającą ciężarówkę.

CZYTAJ TAKŻE: Ścięli sześciometrowe drzewo w centrum Grębowa. Konar przewrócił się na drogę [ZDJĘCIA]

18-latek miał dużo szczęścia

Peugeot zjechał do rowu. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Pasażerka peugeota po udzieleniu pierwszej pomocy, została przekazana tacie.

- Z uwagi na niebezpieczną i nieodpowiedzialną jazdę przy złych warunkach drogowych oraz krótki okres posiadania uprawnień, policjanci odstąpili od nałożenia na 18-latka mandatu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy i skierowani wniosek o ukaranie do sądu – czytamy na stronie podkarpackiej policji.

Szpital tymczasowy przeżywa oblężenie