Nawet 2 zł mniej za litr paliwa. Promocje również na Podkarpaciu

i

Autor: pexels.com

Nawet 2 zł mniej za litr paliwa. Promocje również na Podkarpaciu

2023-02-03 15:51

Na ponad stu stacjach paliw w całej Polsce będzie można kupić paliwo po niższej cenie. Nawet 2 zł mniej za litr. Oszczędzić będzie można tankując swoje auto na stacjach AVIA należących do grupy Unimot. Znajdziemy je także na Podkarpaciu! Gdzie dokładnie? Jakie są warunki promocji? Tłumaczymy.

Promocja na paliwo

Promocja na paliwo dotyczy wyłącznie stacji AVIA, które należą do grupy Unimot. Tych w Polsce jest ponad sto. Z okazji drugiej rocznicy uruchomienia programu lojalnościowego Unimot Klub+ stacje rozpoczynają promocję. Jaką? Nawet 2 złotych mniej na litrze benzyny, LPG, a także oleju napędowego. Kierowcy będą mogli z niej skorzystać przez trzy miesiące (od 1 lutego do 1 kwietnia 2023 roku).

Tańsze paliwo na Avia. Dla kogo? Warunki promocji

Jakie trzeba spełnić warunki, aby móc skorzystać z promocji? Niestety, nie są one proste do zrealizowania. Z tańszego nawet o 2 zł na litrze tankowania mogą cieszyć się klubowicze Unimot Klub+, którzy:

  • przystąpili do klubu przed datą rozpoczęcia promocji, czyli 1.02.2023 r.,
  • są inwestorami, posiadającymi przynajmniej 100 akcji Unimot S.A. przez przynajmniej pół roku.

Co więcej, różnica między regularną ceną, a tą promocyjną będzie zwracana klientom, a zniżka obejmuje maksymalnie 50 litrów paliwa.

Promocja na paliwo na Podkarpaciu

Stacje AVIA znajdziemy również na Podkarpaciu. W województwie podkarpackim jest ich kilka. Kierowcy z takich miast jak: Korczyna, Mielec, Ropczyce, Dębica i Jasło mogą skorzystać z promocji na benzynę, LPG i olej napędowy. Jednak, aby móc cieszyć się z tańszego tankowania trzeba spełnić opisane warunki.

Aktualne ceny paliw

Serwis e-petrol.pl opublikował prognozę paliw na czas od 6 do 12 lutego 2023 roku. Według ich prognoz benzyna 98-oktanowa kosztować będzie w przedziale 7,34-7,46 zł/litr. Zaś PB95 to już 6,65-6,79 zł/litrOlej napędowy (ON) mieścić się ma w zakresie cenowym 7,57 - 7,70 zł/litr, zaś LPG ma kosztować 3,19-3,26 zł/litr

Piraci na drogach. To oni stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo