Ciekawostki

Najlepsze teksty każdej Mamy. Wszyscy je słyszeliśmy!

2024-05-26 16:45

Każda mama jest inna, ale jest coś, co je łączy – teksty, które zapadają w pamięć na zawsze. „Dom to nie hotel”, „Zjedz mięso, zostaw ziemniaki”, czy „Poczekaj aż ojciec z pracy wróci’’ to klasyki, ale jest ich o wiele więcej. Pamiętasz teksty swojej mamy? Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy małe zestawienie, które z pewnością przypomni ci te najlepsze!

Dzień Matki 2024. Te teksty słyszał każdy! 

Każda mama jest inna, ale jest coś co je łączy – te same teksty, które zapadają w pamięć na zawsze. Z pewnością nie raz usłyszałeś od niej, że "nie jesteś wszyscy", a nawet "dom to nie hotel", czy podczas obiadu "zjedz mięso, zostaw ziemniaki" - to klasyki, którymi posługuje się każda mama! To tylko niektóre teksty, które przygotowaliśmy w naszym zestawieniu z okazji Dnia Matki, które przypada na 26 maja, czyli dzisiaj!

Mimo że często są to zgryźliwe uwagi, albo słysząc je mamy widok stojącej nad nami zdenerwowanej mamy, to wspominając je teraz, z pewnością każdy ma uśmiech na twarzy. Wręczając prezent swojej mamie możesz jej przypomnieć kilka z tych kultowych tekstów i razem z nią powspominać zabawne historie!

Czy stać nas na CPK?