Wydarzenia

Królicza kawiarnia Hunny Bunny w Rzeszowie już otwarta. Sprawdziliśmy, co słychać u królików z Jagiellońskiej

2024-04-13 13:59

6 kwietnia lokal Hunny Bunny - pierwsza królicza kawiarnia na Podkarpaciu - otworzył swoje podwoje dla wszystkich miłośników królików. Postanowiliśmy sprawdzić, jak sprawują się uszaci podopieczni załogi lokalu. Stadko liczy 6 królic w różnym wieku - wszystkie są jednakowo urocze! Zobaczcie zdjęcia.

Królicza kawiarnia Hunny Bunny w Rzeszowie

Na ten moment czekali wszyscy miłośnicy królików w Rzeszowie. Królicza kawiarnia Hunny Bunny została otwarta w sobotę 6 kwietnia. Lokal znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 12. Dodajmy, że jest to pierwsze tego typu miejsce na całym Podkarpaciu! Postanowiliśmy sprawdzić, jak czują się uszaci podopieczni Hunny Bunny w pierwszych dniach funkcjonowania kawiarni.  

Pod opieką pracowników lokalu znajduje się w sumie 6 królików - Ela, Fryta, Bunia, Kicek, Czekoladka i Tosia. Stadko tworzą same samiczki. Każda z nich ma swój niepowtarzalny charakter i miejsce w stadku. Prawdziwą jego gwiazdą jest Frytka - królik rasy belgijskiej, stąd jej oryginalne imię. Wyróżniają ją wielkie, wręcz komiksowe uszy. Tej pani nie da się pominąć! 

Sam lokal jest wyjątkowo przytulny. Dominują tu pastelowe barwy i królicze motywy!

Zobaczcie, jak prezentuje się stadko i sama kawiarnia. Zdjęcia znajdziecie poniżej w naszej galerii!  

Królicza kawiarnia Hunny Bunny w Rzeszowie

Zobacz też naszą galerię poniżej!

Zaniedbane króliki trafiły do Ady