Koronawirus w Urzędzie Marszałkowskim: Brak nowych zakażeń

2020-06-30 13:21 A.Z.
a
Autor: Pixabay

Po kilu tygodniach w końcu mamy więcej ozdrowieńców, niż zachorowań. A mowa o koronawirusie - tych przybyło na Podkarpaciu dwóch, wyzdrowiało za to dziesięć osób. Dobre informacje płyną też z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Tu kolejne badania wykluczyły zakażenie koronawirusem.

Dobre informacje płyną z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Tu kolejne badania wykluczyły zakażenie koronawirusem. Przypomnijmy - testy na obecność COVID-19 potwierdzono u jednego z członków Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Do tej pory kwarantanną objęto 17 osób zatrudnionych w Urzędzie oraz osoby wspólnie zamieszkujące.

Decyzje o objęciu kwarantanną wydają Państwowi Powiatowi Inspektorzy Sanitarni właściwi do miejsca zamieszkania. W wyniku przeprowadzonych badań nie uzyskano pozytywnych wyników u pracowników Urzędu.

Z kolei w związku z otrzymaniem informacji o dodatnim wyniku osoby zamieszkałej na terenie powiatu kolbuszowskiego, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny wydał decyzję o objęciu kwarantanna 98 osób. Od 26 czerwca na szczęście nie odnotowano wyników dodatnich.

Czy warto pić wodę z cytryną? Posłuchaj, jakie są fakty i mity na ten temat. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami