Rusza kolejna edycja Podkarpackiego Web Mastera

i

Autor: Pixabay

Konkurs dla młodych zdolnych informatyków w Rzeszowie!

2020-02-11 8:50

Rusza kolejna edycja Podkarpackiego Web Mastera dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Jeśli jesteście pasjonatami informatyki, a programowanie nie ma przed Wami żadnych tajemnic, zgłoście się czym prędzej do kolejnej edycji Podkarpackiego Web Mastera. To konkurs będący doskonałą okazją dla młodych i zdolnych uczniów do zaprezentowania swoich umiejętności w obszarze programowania oraz wspierania ich opiekunów i nauczycieli w procesie wychowania i edukacji.

Rywalizacja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy dotyczy rozwiązania testu na platformie www.konkurs.webmasterpodkarpacki.pl.

W drugim etapie, który jest jednocześnie finałem całej zabawy, uczestnicy otrzymują do wykonania zadania praktyczne, które ocenia komisja konkursowa. Z tej grupy zostaje wyłonionych trzech laureatów w każdej kategorii.

Warto się postarać. Na najlepszych czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również szansa na swój pierwszy informatyczny staż. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 26 lutego. Honorowym patronem jest Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Dzięki temu finaliści otrzymują dodatkowe punkty na świadectwie szkolnym, za udział w konkursie.