Już jest! Park Trampolin i Park Linowy GRAWITACJA przy Sikorskiego w Rzeszowie to rozrywkowy raj

2020-08-12 10:08 Materiał sponsorowany Artykuł sponsorowany
GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

W tym miejscu nie można się nudzić! W Rzeszowie już działa GRAWITACJA - miejsce, w którym grawitacja nie obowiązuje. Takiego miejsca na rozrywkowej mapie stolicy Podkarpacia jeszcze nie było! Park Linowy, Park Trampolin, Neon Party, Salki Urodzinowe, pizzeria, akrobatyka na szarfach - znajdziesz tu to i wiele więcej!

Grawitacja: Park Trampolin tworzony przez ludzi z pasją i doświadczeniem

Weterani w powietrznych akrobacjach, fanatycy adrenaliny, byli akrobaci Stali Rzeszów - tak można opisać osoby, które postanowiły zarażać swoją pasją, a przy tym bawić. To właśnie w ich głowach zrodził się pomysł utworzenia na rozrywkowej mapie Rzeszowa miejsca, o którym będzie głośno. Tak powstał mega rozrywkowy raj - GRAWITACJA przy Sikorskiego w Rzeszowie z Parkiem Trampolin, Parkiem Linowym i nie tylko. Założycielem GRAWITACJI jest Robert Stuligowa, były akrobata Stali Rzeszów. W GRAWITACJI wiedzą, jak zadbać o bezpieczeństwo naszych pociech, zbudować pozytywne relacje i świetne wspomnienia. To miejsce po prostu trzeba odwiedzić, a dobre wieści są takie, że to miejsce już działa!

GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

GRAWITACJA: Jakie atrakcje czekają na przybyłych?

GRAWITACJA jest miejscem innym od pozostałych parków trampolin w okolicy. Atrakcji jest tu znacznie więcej. GRAWITACJA to Park Trampolin, Park Linowy, Tyrolka, Salki Urodzinowe. Neon Party, Kawiarenka i Pizzeria.

Park Trampolin składa sie z stref dla najmniejszych, młodzieży oraz dorosłych, którzy mogą korzystać z standardowych trampolin dla każdego oraz wyczynowych trampolin dla bardziej zaawansowanych skoczków oraz profesionalistów trenujących freestyle.

W GRAWITACJI znajdziesz też trampoliny specjalnie przeznaczone do trenowania na desce, hulajnodze oraz trampbiku (rowerze).

GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

Park Linowy składa sie z 30 przeszkód łatwych i tych trudniejszych dla dzieci od 135cm, młodzieży oraz dla dorosłych, pozwala trenować balans, koordynacje ruchową, wzmocnić pewność siebie oraz siłę wszystkich mięśni. Ten Park Linowy to zaawansowany sprzęt światowej klasy, który opiera sie na systemie asekuracjij ciągłej, do której dziecko/dorosły jest przypięty i nie jest w stanie sie wypiąć podczas pokonywania przeszkód, co tworzy ten system najbezpieczniejszy jaki jest dostępny na rynku. Dodatkową atrakcją Parku Linowego jest odjazdowa Tyrolka.

Neon Party: W każdy piątek i sobotę organizowane jest Neon Party w godz. 18.00-22.00. To super zabawa dla każdego w blasku świateł i neonów. Ubierz sie w jaskrawe ubranie - im smieszniej tym lepiej. Tu wiedzą, że do odważnych świat należy!

GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

Salki Urodzinowe: GRAWITACJA to także doskonałe miejsce na organizację urodzin. Salki są tu odlotowe, a imprezowicz może wybierać spośród kilku pakietów, w tym Pakietu VIP.

GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

Wyliczając, atrakcje w GRAWITACJI to między innymi:

 • trampoliny standardowe dla każdego
 • trampoliny wyczynowe dla Freestyler-ów
 • trampoliny dla najmniejszych skoczków
 • park linowy
 • ścianki wspinaczkowe
 • ścieżka akrobatyczna – trampolina
 • kosze do koszykówki
 • basen piłek dla maluchów
 • basen gąbek dla starszych
 • tor przeszkód Ninja
 • tyrolka
 • strefa gladiatora
 • ścieżka akrobatyczna – airtrack
 • rampy

GRAWITACJA to także świetne miejsce na klasowe wycieczki, czy odlotowe lekcje WF!

GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

Pizzeria i Kawiarenka

W GRAWITACJI wiedzą, że aktywna zabawa oznacza spalone kalorie. Na głodnych czeka tu smaczna pizza. Na miejscu można też napić się aromatycznej kawy czy świeżo wyciskanego soku lub zjeść ciepły rodzinny posiłek.

Więcej o GRAWITACJI można przeczytać na stronie grawitacjapark.pl

GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe
GRAWITACJA w Rzeszowie
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany