Jak sprawdzić, czy dziecko udaje, że śpi? Ten trend podbija świat!

i

Autor: Fot. Pexels.com/Instagram @this.our.planet

Ciekawostki

Jak sprawdzić, czy dziecko udaje, że śpi? Ten trend podbija świat!

2024-04-18 10:07

Jak sprawdzić, czy dziecko udaje, że śpi? Rodzice znaleźli idealny sposób. Ten trend podbija cały świat. To idealne rozwiązanie, które szybko zweryfikuje, czy dziecko próbuje oszukać rodzica swoją udawaną drzemką tylko po to, aby przetransportowano je do łóżka.

Jak sprawdzić, czy dziecko udaje, że śpi?

Dzieci często wymuszają płaczem, lub udają różne zachowania tylko po to, aby dostać to, czego chcą. Tak samo jest w przypadku snu. Dzieci często oszukują, że drzemią, bo wiedzą, że rodzice wezmą je na ręce i przetransportują do łóżka. Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych znalazło szybki i naprawdę prosty sposób, aby zweryfikować, czy dziecko naprawdę śpi, czy tylko udaje, bo nie chce samemu przejść kilka metrów do swojego pokoju.

ZOBACZ: Imiona najlepszych żon! Lista nie jest długa

Dziecko udaje, że śpi? Ten trend jest viralem

Instagramowe nagranie rodziców z USA stało się viralem. Pokazują na nim, jak weryfikują, czy ich mały syn śpi, czy tylko udaje. Na wideo widzimy małego chłopca, który „zasnął” w samochodowym foteliku. Mama podnosi jego rękę i nagle puszcza. Wówczas dzieje się coś, co jest ostatecznym dowodem. Jego wyciągnięta do góry ręka pozostaje w tym samym miejscu, co oznacza, że jest świadomy i nie śpi. Nagranie połączone jest z filmikami innych rodziców, którzy również wykorzystali ten sposób. Zobaczcie sami: