Gadu Gadu

i

Autor: Wikipedia

Ciekawostki

Gadu-Gadu powróci? Można odzyskać numer i wiadomości?

2024-04-19 8:13

Gadu-Gadu znów stanie się jednym z najpopularniejszych komunikatorów? Z pewnością tego chcieliby twórcy programu, którzy wciąż rozwijają swój produkt. Czy możliwe jest odzyskanie numeru konta sprzed lat i starych wiadomości? Sprawdź.

Gadu-Gadu powróci?

Gadu-Gadu to kultowy komunikator, który pamiętają jeszcze dwudziestoparolatkowie. Lata temu to właśnie popularne GG dawało możliwość czatowania do późnych godzin, wysyłania sobie emotikon i co najważniejsze ustawiania legendarnych już opisów. Niewątpliwie, osoby które korzystały z tego komunikatora mają do niego sentyment. Co najważniejsze, Gadu-Gadu nadal jest rozwijane przez jego twórców i obecnego właściciela, firmy Fintecom. Czy GG powróci do łask?

Gadu-Gadu straciło popularność na rzecz innych komunikatorów jak Nasza-Klasa czy wchodzący wówczas Facebook i potem Messenger. Mimo to GG nadal istnieje i rozszerzana jest jego funkcjonalność. Głównie z myślą o przedsiębiorstwach i firmach, które mogłyby korzystać z tego programu i traktować go jako wewnętrzny komunikator. Gadu-Gadu wprowadziło już AI, platformę ogłoszeniową, przesyłanie plików, a także usług fintechowych, co ma przyciągnąć więcej użytkowników i inwestorów.

ZOBACZ: To najbardziej luksusowy pociąg na świecie. Szokująca cena za jedną noc

Jak odzyskać numer GG i wiadomości?

Czy można odzyskać stary numer Gadu-Gadu i wiadomości? Najłatwiejszym sposobem na odzyskanie dostępu do GG jest po prostu pamiętanie swojego numeru konta. Po upływie wielu lat, to może jednak graniczyć z cudem. Inny rozwiązaniem jest przypomnienie sobie adresu e-mail, na który założone było konto i wypełnienie formularza na stronie Gadu-Gadu.

Co z wiadomości? Jeżeli uda się dostać do starego konta, to z pewnością każdy chciałby wrócić do wiadomości, które niegdyś wysyłał. To może okazać się niemożliwe. Właściciele komunikatora przechowują dane tylko przez kilka lat i jeżeli nie zostały zarchiwizowane przez właściciela konta to prawdopodobnie przepadły.

Wandalizm zamiast street artu. Smutny obrazek na szczecińskim Łęknie