Policja

i

Autor: M.Witt-Ratowska Dwie osoby nie żyją po wypadku w Stalowej Woli. Droga wojewódzka 871 zablokowana

Dwie osoby nie żyją po wypadku w Stalowej Woli. Droga wojewódzka 871 zablokowana

2021-07-03 18:50

Dwie osoby nie żyją po wypadku w Stalowej Woli na drodze wojewódzkiej 871 doszło do wypadku, w którym zginęły dwie osoby, a dwie trafiły do szpitala, w tym kilkuletnie dziecko - powiedziała w sobotę PAP podkom. Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Dodała, że droga wojewódzka 871 jest zablokowana.

Jak przekazała w rozmowie z PAP podkomisarz Ewelina Wrona, informację o zdarzeniu policjanci otrzymali w sobotę przed godziną 15. "W Stalowej Woli na drodze wojewódzkiej 871 doszło do tragicznego wypadku" – poinformowała. "Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi S7 najprawdopodobniej w trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka drugim audi A4, którym podróżowało trzy osoby, w tym kilkuletnie dziecko" - tłumaczyła policjantka.

CZYTAJ TAKŻE: Nocny pościg w Rzeszowie. 39-latek z narkotykami i po pijaku uciekał przed policją!

Nie udało się uratować kobiety i mężczyzny

Wskazała, że niestety w wyniku tego zdarzenia, mimo reanimacji nie udało się uratować kobiety i mężczyzny jadących audi A4. "Dziecko i kierowca z audi S7 trafili do szpitala" – przekazała. Podała, że na miejscu wypadku pracują służby, które będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

"Na tę chwilę droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin" - dodała policjantka.

Ulewa w Rzeszowie!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa