Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia! Nie dostarczono szczepionek Pfizera

i

Autor: Urząd m.st. Warszawy, mat. prasowe Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia! Nie dostarczono szczepionek Pfizera

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia! Nie dostarczono szczepionek Pfizera

2021-05-06 13:28

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia z powodu niedostarczenia szczepionek marki Pfizer do punktu szczepień w Full Markecie. Kiedy zostaną wznowione? Zarząd „Medyka” pisze w komunikacie: „Mamy nadzieję, że jutro już będziemy mogli realizować szczepienia według harmonogramu. Jednak nie jest to zależne od nas”

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia w jednym ze swoich punktów szczepień w Rzeszowie. Jak informuje zarząd CM Medyk w związku z anulowaniem dostaw szczepionek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych placówka została zmuszona do odwołania zaplanowanych na dzisiaj szczepień szczepionką marki Pfizer. Pacjenci, którzy byli umówieni na dzisiaj od godziny 13.00 do 20.00 w punkcie przy Full Markecie nie dostaną „obiecanej” szczepionki. RARS nie dostarczył do Rzeszowa 33 tysięcy szczepionek.

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia Pfizerem, proponuje inną szczepionkę

Jak czytamy dalej w komunikacie zarządu CM Medyk osoby, które mimo braku Pfizera chcą nadal się zaszczepić mogą przyjść na umówioną godzinę.

- Osobom, które chcą się zaszczepić w dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie zaproponować wyłącznie szczepionkę firm Moderna lub AstraZeneca – czytamy w komunikacie.

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia, kiedy wznowi?

Brak dostawy 33 tysięcy szczepionek firmy Pfizer sprawił, że zarząd CM Medyk nie jest pewny, czy dzisiejsza sytuacja nie przeciągnie się.

- Mamy nadzieję, że jutro już będziemy mogli realizować szczepienia według harmonogramu. Jednak nie jest to zależne od nas, dlatego przygotowujemy się także do tego wariantu, w którym będziemy zmuszeni do końca tygodnia odwołać szczepienia – informują.

Bezpośrednio po otrzymaniu kolejnych dostaw szczepionek, wszystkie osoby zarejestrowane na dziś, mają być umawiane na kolejne terminy szczepień.

Czesław Lang zaprasza na III etap Tour de Pologne