Raport policji

Brawurowa jazda ciągnikiem wypełnionym butelkami po piwie

2023-03-28 15:28

Brawurowa jazda ciągnikiem rolniczym zakończyła się dla 36-letniego kierowcy zatrzymaniem. Mężczyzna prowadził pojazd mimo wcześniej wypitego alkoholu. Co więcej, okazało się, że traktor jest niezarejestrowany, a jego kierowca nie posiada prawa jazdy. W środku znajdowały się puste butelki.

W miniony piątek po godz. 19.00, policjanci zostali wezwani do pijanego kierowcy ciągnika rolniczego, na terenie gminy Ulanów. Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który jeździł po okolicy ciągnikiem, zupełnie lekceważąc przepisy ruchu drogowego. Świadkowie zdarzenia powiedzieli policjantom, że mężczyzna zachowywał się agresywnie i jeździł ciągnikiem po podwórkach sąsiednich posesji.

CZYTAJ TAKŻE: Pobyt w izbie wytrzeźwień będzie droższy! Radni zaakceptowali podwyżkę

W ciągniku skrzynka z pustymi butelkami po piwie

Widząc policjantów kierowca zatrzymał się. Podczas legitymowania, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol.

Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało, że 36-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a sam ciągnik nie jest zarejestrowany oraz nie posiada żadnych oznaczeń. W ciągniku znajdowała się skrzynka z pustymi butelkami po piwie – informuje KPP Nisko.

Policjanci zatrzymali 36-letniego kierowcę ciągnika, a pojazd trafił na policyjny parking. Za nieodpowiedzialne zachowanie 36-latek odpowie teraz przed sądem.

Przechodziła przez pasy, potrąciło ją volvo. Szokujące nagranie