Beka z klientów: Jak widzą nas sprzedawcy? Padniesz ze śmiechu

2020-02-14 7:09 Sylwia Indycka-Rosół
Beka z klientów: Jak widzą nas sprzedawcy? Padniesz ze śmiechu
Autor: kolaż

Profil prowadzony przez mieszkańców Podkarpacia robi furorę w sieci. Ich memy śmieszą do łez i pokazują, jak trudna jest praca w sklepie.


Zdarzało się Wam kiedyś mieć wrażenie, że sprzedawca jest niemiły, ma gorszy humor, a nawet powinien stracić posadę przez to, w jaki sposób traktuje obsługiwanych. A gdyby tak odwrócić role? Okazuje się, że klienci w sklepach dają popalić, a w sieci można znaleźć legendy na uch temat.

Są osoby, które potrafią wejść do sklepu minutę przed jego zamknięciem i zastanawiać się powoli nad wyborem produktów. Nie brakuje też takich którzy nie mogą zrozumieć, że bluzki X nie ma w ofercie w innym kolorze albo że sprzedawca nie musi wiedzieć, jaki rozmiar bluzki będzie pasował na 8-latka. Brzmi śmiesznie i strasznie zarazem? A co powiecie na porozrzucane ubrania po całym sklepie w momencie, kiedy złożyliście je w idealne kosteczki minutę temu, a teraz musicie zrobić to ponownie? A gdyby tak przyszło Wam sprzątać przymierzalnie ubrań i znaleźć w nich damskie zużyte produkty do higieny intymnej? Nie żartujemy! Podobno to się zdarza...

Chcecie więcej? Łapcie garść memów z profilu Beka z klientów. Fanpage ma ponad 110 tysięcy obserwujących, a każdy post zbiera lawinę komentarzy. Trudno się dziwić.