Zupa grysikowa - przepis na prostą zupę z kaszą manną

i

Autor: Shutterstock Zupa grysikowa to smaczny i lekki posiłek.

Autobus Ciepła po Rzeszowie będzie kursował do 15 marca. Gdzie go znajdziecie?

2022-02-08 15:09

Nie musicie mieć biletu, aby wsiąść do Autobusu Ciepła w Rzeszowie. Ten po mieście będzie kursował do 15 marca. W tym czasie, każdy kto potrzebuje otrzyma ciepły posiłek. Wystarczy, że w godzinach od 10.30 do 15.30 pojawicie się na jednym z czterech przystanków. Gdzie dokładnie szukać Autobusu Ciepła?

- Autobus Ciepła po Rzeszowie będzie podróżował do 15 marca. A ciepłe posiłki od poniedziałku do piątku wydawane są w czterech punktach miasta - mówi Bartosz Gubernat z rzeszowskiego ratusza. 

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Budowa łącznika ul. Wierzbowej i Kopisto prawie na finiszu. Została mała przeszkoda

Gdzie szukać Autobusu Ciepła?

Pierwszy z przystanków Autobusu Ciepła, z którego rozdawane są darmowe posiłki, znajduje się na parkingu Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Trembeckiego 3. Posiłki są tam wydawane od godz. 10.30 do 11.30. Kolejny przystanek znajduje się przy ul. Orlej 17 (parking Kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej – godz. Od 11.50 do 12.50). Trzecim przystankiem jest parking przy hali na Podpromiu (13.10–14.10), ostatnim parking przy Parku Papieskim (14.30-15.30). Oprócz tego, w Rzeszowie z darmowych ciepłych posiłków przez cały rok potrzebujący mogą korzystać w stołówce Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, która znajduje się przy ul. Styki 21. 

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!