Spis treści
- Wysyp grzybów na Podkarpaciu. Fenomenalne nagrania leśników!
- Wysyp grzybów na Podkarpaciu trwa. Jest jedno "ALE"
- Wysyp prawdziwków i borowików na Podkarpaciu
Wysyp grzybów na Podkarpaciu. Fenomenalne nagrania leśników!
Każdego dnia w mediach społecznościowych podkarpackich nadleśnictw pojawiają się nowe nagrania z grzybobrań. Leśnicy z województwa podkarpackiego mają się czym chwalić, bo zbierane przez nich okazy są fenomenalne. - W popołudniowym lesie pełnym grzybów… - pisze Nadleśnictwo Baligród na swoim facebookowym koncie. Oczywiście, do wpisu dołączyli wideo. Aż miło patrzeć na te nagrania.
Nieco wcześniej na tej samej stronie pojawiło się inne nagranie. - Między deszczem a deszczem… - napisali leśnicy z Baligrodu. Popatrzcie na te piękne okazy:
Wysyp grzybów na Podkarpaciu trwa. Jest jedno "ALE"
W profilach społecznościowych podkarpackich nadleśnictw trwa wielkie dzielenie się zdjęciami i nagraniami grzybów w lasach województwa podkarpackiego. Gdzieniegdzie pojawiły się informację o prawdziwkach! Zdjęcie takiego okazu podzieliło się między innymi Nadleśnictwo Baligród. Korzystając z okazji, leśnicy zwrócili uwagę, że większość prawdziwków jest niestety robaczywa.
CZYTAJ TAKŻE: Surowa kara za zbieranie grzybów i jagód. Sanepid przestrzega!
Wysyp prawdziwków i borowików na Podkarpaciu
W mediach społecznościowych podkarpackich nadleśnictw trwa istny wysyp, ale zdjęć i nagrań z grzybami w roli głównej, co wszystkich grzybiarzy niezmiernie cieszy. Kilka dni temu Nadleśnictwo Baligród podzieliło się kolejnym już filmem grzybów, które można znaleźć w baligrodzkich lasach.
Nadleśnictwo w Cisnej przekazało informację, że „jest pora na ceglastopore”. Chodzi oczywiścieo występujące od dłuższego czasu w lasach województwa podkarpackiego – borowiki.
Pięknym okazem borowika podzieliło się w ostatnich dniach także Nadleśnictwo Stuposiany.
Obojętne nie pozostaje także Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, które w mediach społecznościowych umieściło nagranie grzybów z podpisem „ciepło, parno i wilgotno… grzyby rosną!”
ZOBACZ: Grzyby wielkości dłoni. Takie zbiory tylko na Podkarpaciu!