Wielki jubileusz firm Dach-Styl, producenta pokryć dachowych!

2020-06-01 10:46 Artykuł sponsorowany
Dom Dach
Autor: pixabay.com

To już 20 lat odkąd firma Dach-Styl rozpoczęła swoją działalność. Warto wspomnieć, że firma początkowo świadczyła usługi dekarskie, dziś jest jednym z wiodących producentów pokryć dachowych.

Przez wiele lat Dach-Styl poszerzał swoją ofertę otwierając nowe punkty sprzedaży, a także wzmacniając pozycje na rynku. Po dwudziestu latach działalności ich mocną stroną jest to, iż sami produkują oraz wykonują dekarskie pokrycia dachowe, co sprawia że zyskują niemałą przewagę nad konkurencją, gdyż sami określają wysokość marży na poszczególnych etapach produkcji.

Liczy się doświadczenie!

Na tym jednak nie koniec, bo doświadczenie i znajomość fachu pozwala firmie na kompleksowe wykonywanie usług bezpłatnego doradztwa i wycen pokryć dachowych, poprzez wykonywanie pokryć i więźb dachowych oraz remonty dachów, a kończąc na docieplaniu strychów. A wszystko to pod okiem doświadczonych i w pełni profesjonalnych fachowców.

Okrągły jubileusz zobowiązuje, dlatego z okazji dwudziestolecia swojej działalności firma Dach-Styl przygotowała dla Was liczne promocje na asortyment. Koniecznie zapoznajcie się z  ofertą firmy Dach-Styl odwiedzając ich stronę >>tutaj<<.

 

Dach-Styl

czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w sobotę od 8 do 13

ul. Przemysłowa 13A,

tel.: 17 852 98 38, tel.kom.: 500 017 713

Pełną listę sklepów firmowych znajdziecie >>tutaj<<

Artykuł sponsorowany