Stojąc w kolejce, możesz zarobić. Mało kto o tym wie

i

Autor: Unsplash.com

Stojąc w kolejce, możesz zarobić. Mało kto o tym wie

2023-02-06 14:12

Długie kolejki w sklepach to niewątpliwie zmora robienia zakupów w dużych sieciach handlowych. Naprzeciw temu zjawisku wyszedł sklep Kaufland, który płaci swoim klientom za oczekiwanie w kolejce powyżej pięciu minut. Za każdą taką sytuację klienci dostają 5 zł.

Stoisz w kolejce? Dostaniesz pieniądze

Sieć sklepów Kaufland wpadła na pomysł wynagrodzenia swoim klientom zbyt długiego czasu stania w kolejkach do kas. Każdy klient, który czeka w kolejce dłużej niż pięć minut, otrzymuje specjalny bon o wartości 5 zł. Promocja obowiązuje tylko w sytuacji, jeśli w danym momencie otwarte były nie wszystkie kasy.

Szanujemy wasz czas i jeśli czekacie w kolejce do kasy dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy są otwarte, to otrzymacie od nas bon o wartości 5 złotych na zakupy w Kauflandzie – możemy przeczytać na Facebooku sieci Kaufland.

Opinie klientów podzielone

Internauci chwalą się swoimi zyskami w związku z wprowadzoną rekompensatą. Wprawdzie suma nie jest duża, ale jeśli często robimy zakupy, to uzbierać może się całkiem sporo.

5 zł za oczekiwanie w Kauflandzie. To już moje szóste od listopada. Możecie się śmiać, ale tu 5 zł, tam 5 zł i po 6 wizytacjach 30 zł. Oczywiście zasada jest taka, że wszystkie kasy muszą być zajęte i czas oczekiwania 5 min. Nigdy nie odszedłem z kwitkiem. Zawsze nagrywam rozmowę dotyczącą zwrotu. Nagrywam, jak rzeczywiście wyglądała kolejka. Bo ich kamery rejestrują to, ale i tak można na spokojnie udowodnić to. Zawsze mam też stoper w telefonie – pisze jeden z internautów.

Jak to bywa w wielu sytuacjach, nie wszystkim wprowadzony pomysł musi się podobać. Nie brakuje sceptycznych głosów dotyczących rekompensaty za długie kolejki.

A co to korona komuś z głowy spadnie jak postoi w kolejce? Kiedyś emeryci dzisiejsi stali całą noc po kawę i do dziś to wspominają z tęsknotą – komentuje jedna z klientek sklepu.

Finał WOŚP w Rzeszowie